Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / White / Kid 6 - Teen / -61.7kg
(8 Mat Configuration)
29
Färdig
Mario Pakau
Tsunami ST Tuwharetoa
Jonas Bird Tukaha Rotorua Vann på Submission - 02:03
Juvenile Women No-Gi / White / Juvenile Women / Middle (-70.8kg)
(8 Mat Configuration)
32
Färdig
Ella Claydon
Physical Impact
Phoenix Huta Inglewood BJJ Vann på Submission - 01:24
Boys No-Gi / White / Kid 5 - Youth / -55.3kg
(8 Mat Configuration)
1-30
Färdig
Elliot Hammond
East Coast BJJ Whakatane
Vann på poäng - 04:00
Josh O'Malley Oliver MMA Browns Bay
Boys No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / over 85.3kg
(8 Mat Configuration)
25
Färdig
Jacob Isherwood
Southern Tribes Tuwharetoa
Vann på Submission - 00:18
Jordan Tuhaka Te Kura Awhio Gisborne
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(8 Mat Configuration)
2-29
Färdig
Tyler Bromley
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Vann på poäng - 04:00
Fin Polkinghorne Ochiba
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -39.5kg
(8 Mat Configuration)
22
Färdig
Sonny Keegan
GroundControl
Tyler Simpson Carlson Gracie Queenstown Vann på poäng - 04:00
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Feather (-59.4kg)
(8 Mat Configuration)
29
Färdig
Aidan Scrooby
Lions Den Whangarei
Eric Yun Kamphius-Fabricio International Team (Philippines Branch) Vann på Submission - 02:53
Girls No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -55.3kg
(8 Mat Configuration)
27
Färdig
Unknown User
Te Kura Awhio Gisborne
Aurora Terry Vann på poäng - 04:00
Boys No-Gi / White / -53.3kg / Kid 6 - Teen
(8 Mat Configuration)
31
Färdig
Hoki Wesche
Hybrid MMA
Vann på poäng - 04:00
Sam Patchett Oliver MMA New Lynn
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Medium Heavy (-79.8kg)
(8 Mat Configuration)
28
Färdig
Judah Payne
EAST OCEAN JIU-JITSU
Elijah Short Inglewood BJJ Vann på Submission - 02:45
Juvenile Women No-Gi / White / Juvenile Women / Under 80kgs
(8 Mat Configuration)
34
Färdig
Robyn Erasmus
Bucklands Beach BJJ
Shayne Banik Hape Gracie Gym Tauranga Vann på Submission - 02:01
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -49kg
(8 Mat Configuration)
1-27
Färdig
Krsna Prasad
Oliver MMA New Lynn
Azaiah Fitisemanu Oliver MMA New Lynn Vann på poäng - 04:00
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Super Heavy (over 86.6kg)
(8 Mat Configuration)
31
Färdig
Unknown User
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Vann på Submission - 01:15
Kinah George - Koteka Reign Mma
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(8 Mat Configuration)
2-30
Färdig
Jesse Pouwhare
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Vann på poäng - 04:00
Joseph Hicks Oliver MMA South Auckland
Girls No-Gi / Yellow / -39.5kg / Kid 4 - Junior
(8 Mat Configuration)
25
Färdig
Saya Kraetzer
Oliver MMA New Lynn
Tayla Taulu Alliance Mt Eden Vann på Submission - 00:57
Juvenile Women No-Gi / White / Juvenile Women / Under 90kgs
(8 Mat Configuration)
27
Färdig
Sarah Johnson
Physical Impact
Massey Ferguson Hori Thai Rotorua Vann på poäng - 05:00
Boys No-Gi / Green / Kid 6 - Teen / -55.8kg
(8 Mat Configuration)
30
Färdig
Preston Valentine
Inglewood BJJ
Corban Glew GroundControl Vann på Submission - 00:52
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -42.6kg
(8 Mat Configuration)
22
Färdig
Lucifero Spraggs
Alliance Mt Eden
Vann på Submission - 03:49
Cormac Barnett Oliver MMA Kapiti
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -55.8kg
(8 Mat Configuration)
28
Färdig
Nixon Suddens
Oliver MMA New Lynn
Vann på Submission - 01:15
Seth Gillanders Hori Thai Rotorua
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Heavy (-86.6kg)
(8 Mat Configuration)
33
Färdig
Patrick Beirne
Lions Den Whangarei
Vann på Submission - 01:13
Giovanni Ranga Reign Mma
Girls No-Gi / Yellow / -39.5kg / Kid 4 - Junior
(8 Mat Configuration)
26
Färdig
Wiremu Degenkolbe
Oliver MMA New Lynn
Vann på poäng - 04:00
Savanna Scrimgeour
Juvenile Women No-Gi / White / Juvenile Women / Under 80kgs
(8 Mat Configuration)
35
Färdig
Robyn Erasmus
Bucklands Beach BJJ
Shayne Banik Hape Gracie Gym Tauranga Vann på poäng - 05:00
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Super Heavy (over 86.6kg)
(8 Mat Configuration)
32
Färdig
Jedi George - Koteka
Reign Mma
Vann på Submission - 02:43
Neo Costar Inglewood BJJ
Girls No-Gi / White / -36.3kg / Kid 5 - Youth
(8 Mat Configuration)
1-32
Färdig
Madison Singh
Oliver MMA New Lynn
Manaia KERR Hybrid Training Centre Vann på Submission - 01:19
Juvenile Women No-Gi / White / Juvenile Women / Under 110kgs
(8 Mat Configuration)
36
Färdig
Te Whetu Rangitia O Te Rangi Young-Moeke
Tsunami ST Tuwharetoa
Vann på poäng - 05:00
Eternity Thompson Tsunami Southern Tribes Tuwharetoa
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(8 Mat Configuration)
2-33
Färdig
Shyla Mulholland
Vann på poäng - 04:00
Rose Marunui Hori Thai Rotorua
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -61.7kg
(8 Mat Configuration)
25
Färdig
Kian McNamara
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Vann på Submission - 03:57
Corvynn O'brien Gracie Gym Whangaroa
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -49kg
(8 Mat Configuration)
1-28
Färdig
Anton Te Dorsthorst
Oliver MMA New Lynn
Vann på Submission - 02:51
Arama Campbell Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Medium Heavy (-79.8kg)
(8 Mat Configuration)
29
Färdig
Judah Payne
EAST OCEAN JIU-JITSU
Elijah Short Inglewood BJJ Vann på Submission - 03:16
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -39.5kg
(8 Mat Configuration)
23
Färdig
Tyler Sionepeni
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Carmelo Morton Alliance Mt Eden Vann på poäng - 04:00
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Light (-66.2kg)
(8 Mat Configuration)
35
Färdig
Brooklyn Limpus
Oliver MMA New Lynn
Flavio Nefi Carneiro De Brito Submission Takapuna Vann på Submission - 00:12
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Feather (-59.4kg)
(8 Mat Configuration)
30
Färdig
Eric Yun
Kamphius-Fabricio International Team (Philippines Branch)
Zeth Oliver Zero Gravity Martial Arts Vann på Submission - 02:17