Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Gi / Blue / Master 1 (30+ yrs) / Super Heavy (-100.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
21
Färdig
Tobias Sekona
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Vann via diskvalificering
Diego Ramos ZR TEAM ASSOCIATION
Boys Gi / Green / Kid 6 - Teen / -57.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-20
Färdig
Anton Te Dorsthorst
Oliver MMA New Lynn
Vann på poäng - 04:00
Aleksandr Lobachev Carlson Gracie Invercargill
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
21
Färdig
Jack Andrews
Zero Gravity Martial Arts
Vann på Submission - 01:06
Noah Askey Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Men Gi / Blue / Master 1 (30+ yrs) / Ultra Heavy (over 100.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
24
Färdig
Curtis Luke
STMA Brasa
Vann på Submission - 00:56
Muhammad Ben Fayed
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-18
Färdig
Te Aotuuroa Samson
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Vann på Submission - 01:44
Trent Grimmer Oliver MMA New Lynn
Men Gi / Blue / Master 1 (30+ yrs) / Light (-76kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
19
Färdig
Eduardo Bissoli
Core MMA Hamilton
Angelo Cardoso Core MMA Hamilton Vann på poäng - 05:00
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
23
Färdig
Levi Gear
Ochiba
Tamehana Biddle-Downes Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy Vann på poäng - 04:00
Men Gi / White / Adult / Medium Heavy (-88.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
19
Färdig
Kroydon Falefitu
Alliance Mt Eden
Vann på poäng - 05:00
Sergie Savtchouk Cornerstone Brazilian Jiu Jitsu NZ
Men Gi / White / Adult / Feather (-70kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
23
Färdig
Abdul Zalat
Dilmurodov BJJ
Matt Collier Core MMA Hamilton Vann på poäng - 05:00
Boys Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -74.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-21
Färdig
Josh O'Malley
Oliver MMA Browns Bay
Jayden Reader-Singh Oliver MMA New Lynn Vann på Submission - 02:52
Men Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Feather (-70kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
24
Färdig
Steve Baker
Nautilus Jiu Jitsu
Anthony Bowler American Top Team New Zealand Vann på poäng - 05:00
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-19
Färdig
Sebastian Sheehan
GroundControl
Lane Bleakley Nautilus Jiu Jitsu Vann på Submission - 00:14
Boys Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-20
Färdig
Max Shallard
Oliver MMA New Lynn
Vann på poäng - 04:00
Charlie Theron Ochiba
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
24
Färdig
Lucifero Spraggs
Alliance Mt Eden
Jack Andrews Zero Gravity Martial Arts Vann på Submission - 01:14
Boys Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -74.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-22
Färdig
Dominic Martin
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Vann på Submission - 01:58
Caleb Young TORQUE BJJ
Men Gi / Blue / Master 1 (30+ yrs) / Super Heavy (-100.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
22
Färdig
Haki Ahomiro
Te Maru Jiu Jitsu
Vann via diskvalificering
Diego Ramos ZR TEAM ASSOCIATION
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
21
Färdig
Manaia Tuhua
Hori Thai Rotorua
Vann på poäng - 04:00
Damon Gordon DS Team Jiu Jitsu NZ
Men Gi / Blue / Master 1 (30+ yrs) / Middle (-82.1kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
25
Färdig
Riki McLanachan
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Vann på Submission - 02:32
Mikey Natan Alliance Mt Eden
Men Gi / White / Adult / Feather (-70kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
24
Färdig
Franko Lewis
Bucklands Beach BJJ
Michael Sylvester Gracie Allegiance Team New Zealand Vann på poäng - 05:00
Men Gi / White / Adult / Medium Heavy (-88.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
20
Färdig
Liam Baney
Oliver MMA New Lynn
Vann på poäng - 05:00
Michael Wilcox
Boys Gi / White / Kid 6 - Teen / -80.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
25
Färdig
Jimi Whitehead
Whangarei BJJ
Vann på Submission - 00:21
Riki Marukore-Sakeo Fresh Jiu-Jitsu
Men Gi / Purple / Adult / Light (-76kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
2-23
Färdig
Igor Gabriel
Gracie Allegiance Team New Zealand
Tommy Duffie Zero Gravity Martial Arts Vann på Submission - 04:26
Men Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Feather (-70kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
25
Färdig
Charles Johnston
Oliver MMA New Lynn
Vann på poäng - 05:00
Drew Collett Gracie Allegiance Team New Zealand
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-21
Färdig
TYSON Hansen
Tukaha Rotorua
Vann på poäng - 04:00
Jayden Matich SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
26
Färdig
Tamehana Biddle-Downes
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Vann på Submission - 00:57
Fynn Stewart GroundControl
Men Gi / Blue / Master 1 (30+ yrs) / Light (-76kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
20
Färdig
Shane Dunne
Carlson Gracie Queenstown
Vann på Submission - 02:11
Leandro Oliveira Submission Takapuna
Girls Gi / Grey / Kid 6 - Teen / -57.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
27
Färdig
Jezzabella Bianco
Kings Academy
Vann på Submission - 03:55
Alicia Medcalf Bucklands Beach BJJ
Men Gi / White / Adult / Feather (-70kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
25
Färdig
Jack Donaldson
Vann på Submission - 04:06
Tyson Somerville Black Knights Jiu Jitsu
Juvenile Men Gi / White / Juvenile Men / Medium Heavy (-81.6kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
24
Färdig
Yousef Djilali
Dilmurodov BJJ
Tom Webbon GroundControl Vann på Submission - 02:38
Men Gi / Blue / Master 1 (30+ yrs) / Super Heavy (-100.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
23
Färdig
Tobias Sekona
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Vann på poäng - 05:00
Haki Ahomiro Te Maru Jiu Jitsu
Men Gi / Purple / Adult / Light (-76kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
2-24
Färdig
Diego Alves
Alliance Mt Eden
Sameer Sheraz Gracie Gym Palmerston North Vann på poäng - 07:00
Boys Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-22
Färdig
Vincent Stanton
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Conor Lamb Zero Gravity Martial Arts Vann på poäng - 04:00