Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Gi / Blue / Master 1 (30+ yrs) / Super Heavy (-100.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
21
Окончено
Tobias Sekona
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Won by Disqualification (disqualification)
Diego Ramos ZR TEAM ASSOCIATION
Boys Gi / Green / Kid 6 - Teen / -57.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-20
Окончено
Anton Te Dorsthorst
Oliver MMA New Lynn
Won by points - 04:00
Aleksandr Lobachev Carlson Gracie Invercargill
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
21
Окончено
Jack Andrews
Zero Gravity Martial Arts
Won by Submission - 01:06
Noah Askey Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Men Gi / Blue / Master 1 (30+ yrs) / Ultra Heavy (over 100.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
24
Окончено
Curtis Luke
STMA Brasa
Won by Submission - 00:56
Muhammad Ben Fayed
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-18
Окончено
Te Aotuuroa Samson
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 01:44
Trent Grimmer Oliver MMA New Lynn
Men Gi / Blue / Master 1 (30+ yrs) / Light (-76kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
19
Окончено
Eduardo Bissoli
Core MMA Hamilton
Angelo Cardoso Core MMA Hamilton Won by points - 05:00
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
23
Окончено
Levi Gear
Ochiba
Tamehana Biddle-Downes Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy Won by points - 04:00
Men Gi / White / Adult / Medium Heavy (-88.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
19
Окончено
Kroydon Falefitu
Alliance Mt Eden
Won by points - 05:00
Sergie Savtchouk Cornerstone Brazilian Jiu Jitsu NZ
Men Gi / White / Adult / Feather (-70kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
23
Окончено
Abdul Zalat
Dilmurodov BJJ
Matt Collier Core MMA Hamilton Won by points - 05:00
Boys Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -74.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-21
Окончено
Josh O'Malley
Oliver MMA Browns Bay
Jayden Reader-Singh Oliver MMA New Lynn Won by Submission - 02:52
Men Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Feather (-70kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
24
Окончено
Steve Baker
Nautilus Jiu Jitsu
Anthony Bowler American Top Team New Zealand Won by points - 05:00
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-19
Окончено
Sebastian Sheehan
GroundControl
Lane Bleakley Nautilus Jiu Jitsu Won by Submission - 00:14
Boys Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-20
Окончено
Max Shallard
Oliver MMA New Lynn
Won by points - 04:00
Charlie Theron Ochiba
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
24
Окончено
Lucifero Spraggs
Alliance Mt Eden
Jack Andrews Zero Gravity Martial Arts Won by Submission - 01:14
Boys Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -74.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-22
Окончено
Dominic Martin
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 01:58
Caleb Young TORQUE BJJ
Men Gi / Blue / Master 1 (30+ yrs) / Super Heavy (-100.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
22
Окончено
Haki Ahomiro
Te Maru Jiu Jitsu
Won by Disqualification (disqualification)
Diego Ramos ZR TEAM ASSOCIATION
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
21
Окончено
Manaia Tuhua
Hori Thai Rotorua
Won by points - 04:00
Damon Gordon DS Team Jiu Jitsu NZ
Men Gi / Blue / Master 1 (30+ yrs) / Middle (-82.1kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
25
Окончено
Riki McLanachan
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Won by Submission - 02:32
Mikey Natan Alliance Mt Eden
Men Gi / White / Adult / Feather (-70kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
24
Окончено
Franko Lewis
Bucklands Beach BJJ
Michael Sylvester Gracie Allegiance Team New Zealand Won by points - 05:00
Men Gi / White / Adult / Medium Heavy (-88.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
20
Окончено
Liam Baney
Oliver MMA New Lynn
Won by points - 05:00
Michael Wilcox
Boys Gi / White / Kid 6 - Teen / -80.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
25
Окончено
Jimi Whitehead
Whangarei BJJ
Won by Submission - 00:21
Riki Marukore-Sakeo Fresh Jiu-Jitsu
Men Gi / Purple / Adult / Light (-76kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
2-23
Окончено
Igor Gabriel
Gracie Allegiance Team New Zealand
Tommy Duffie Zero Gravity Martial Arts Won by Submission - 04:26
Men Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Feather (-70kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
25
Окончено
Charles Johnston
Oliver MMA New Lynn
Won by points - 05:00
Drew Collett Gracie Allegiance Team New Zealand
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-21
Окончено
TYSON Hansen
Tukaha Rotorua
Won by points - 04:00
Jayden Matich SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
26
Окончено
Tamehana Biddle-Downes
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 00:57
Fynn Stewart GroundControl
Men Gi / Blue / Master 1 (30+ yrs) / Light (-76kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
20
Окончено
Shane Dunne
Carlson Gracie Queenstown
Won by Submission - 02:11
Leandro Oliveira Submission Takapuna
Girls Gi / Grey / Kid 6 - Teen / -57.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
27
Окончено
Jezzabella Bianco
Kings Academy
Won by Submission - 03:55
Alicia Medcalf Bucklands Beach BJJ
Men Gi / White / Adult / Feather (-70kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
25
Окончено
Jack Donaldson
Won by Submission - 04:06
Tyson Somerville Black Knights Jiu Jitsu
Juvenile Men Gi / White / Juvenile Men / Medium Heavy (-81.6kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
24
Окончено
Yousef Djilali
Dilmurodov BJJ
Tom Webbon GroundControl Won by Submission - 02:38
Men Gi / Blue / Master 1 (30+ yrs) / Super Heavy (-100.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
23
Окончено
Tobias Sekona
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Won by points - 05:00
Haki Ahomiro Te Maru Jiu Jitsu
Men Gi / Purple / Adult / Light (-76kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
2-24
Окончено
Diego Alves
Alliance Mt Eden
Sameer Sheraz Gracie Gym Palmerston North Won by points - 07:00
Boys Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-22
Окончено
Vincent Stanton
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Conor Lamb Zero Gravity Martial Arts Won by points - 04:00