Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / White / Kid 5 - Youth / under 55.3kg
(No Gi Nationals)
4-9
Färdig
Tyler Hauraki
Alliance Mt Eden
Khan Glover Bucklands Beach BJJ Vann på poäng - 04:00
Boys No-Gi / Grey / under 44kg / Kid 3 - Mighty Mite
(No Gi Nationals)
3-7
Färdig
Ricoh Davies
Gracie Allegiance Team New Zealand
Alaipulotu Motuapuaka Vann på Submission - 02:59
Boys No-Gi / White / Kid 1 - Mat Monster / under 23.1kg
(No Gi Nationals)
5-8
Färdig
Kingi Jnr Williams
East Coast BJJ Whakatane
Vann på poäng - 02:00
Tawhirimatea Miringaorangi Hori Thai Rotorua
Boys No-Gi / Orange / Kid 4 - Junior / under 34.9kg
(No Gi Nationals)
6-10
Färdig
Brendan Fitzgerald
Gracie Allegiance Team New Zealand
Marcus Inoue-Matamua Ochiba Vann på poäng - 04:00
Boys No-Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / under 34.9kg
(No Gi Nationals)
2-9
Färdig
Cody Davison
Tsunami ST Tuwharetoa
Aryan Liddell The Combat Centre Vann på poäng - 03:00
Men No-Gi / Purple / Adult / Light (under 74.2kg)
(No Gi Nationals)
7-7
Färdig
Carthur Pongpatimet
Freaks Jiu Jitsu NZ
Vann på poäng - 07:00
Aron Pearce Viper MMA
Boys No-Gi / Grey / under 39.5kg / Kid 4 - Junior
(No Gi Nationals)
1-9
Färdig
Ray Botica
DAREDEVIL JIU JITSU
Vincent Smith Vann på Submission - 00:26
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 44kg
(No Gi Nationals)
8-6
Färdig
Alena Kampenhout
Alliance Mt Eden
Vann på Submission - 01:38
Siena Southall Whangarei BJJ
Boys No-Gi / White / Kid 4 - Junior / under 39.5kg
(No Gi Nationals)
1-12
Färdig
Daniel Geoghegan
Oliver MMA Browns Bay
Vann på Submission - 01:22
Nate Pennington Nautilus Jiu Jitsu
Girls No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / under 25.9kg
(No Gi Nationals)
5-9
Färdig
Gia Fernandes
Whangarei BJJ
Vann på Submission - 00:27
Charlie-May King Bush Jitsu
Boys No-Gi / Grey / under 44kg / Kid 3 - Mighty Mite
(No Gi Nationals)
3-9
Färdig
Carter Davies
Gracie Allegiance Team New Zealand
Pax Reveley Groundworxbjj Vann på Submission - 00:23
Boys No-Gi / Grey / under 44kg / Kid 3 - Mighty Mite
(No Gi Nationals)
3-8
Färdig
Alaipulotu Motuapuaka
Vann på Submission - 00:44
Charlie Smith DAREDEVIL JIU JITSU
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / under 34.9kg
(No Gi Nationals)
2-12
Färdig
Khade Samuels-Kara
Hori Thai Rotorua
Ryder Minikin Bucklands Beach BJJ Vann på poäng - 03:00
Boys No-Gi / Orange / Kid 4 - Junior / under 34.9kg
(No Gi Nationals)
6-11
Färdig
YiMing He
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Vann på poäng - 04:00
Valera Shcherbakov Oliver MMA Browns Bay
Boys No-Gi / Grey / under 39.5kg / Kid 4 - Junior
(No Gi Nationals)
1-10
Färdig
Bayden Adams
Vann på poäng - 04:00
Vincent Smith
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 55.3kg
(No Gi Nationals)
8-9
Färdig
Lane Bleakley
Nautilus Jiu Jitsu
Vann på Submission - 00:28
Kiwa Rawhiti Whangarei BJJ
Boys No-Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / under 30.4kg
(No Gi Nationals)
5-13
Färdig
Ayden Kissun
Oliver MMA New Lynn
Jakob Nguyen Ochiba Vann på Submission - 01:00
Girls No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / under 55.3kg
(No Gi Nationals)
3-12
Färdig
Caitlyn Kampenhout
Alliance Mt Eden
Vann på poäng - 04:00
Emily Smith Te Maru Jiu Jitsu
Boys No-Gi / Green / Kid 6 - Teen / under 55.8kg
(No Gi Nationals)
8-10
Färdig
Shea Fitzgerald
Gracie Allegiance Team New Zealand
Jaeden Brown Oliver MMA Browns Bay Vann på poäng - 04:00
Boys No-Gi / White / Kid 5 - Youth / under 55.3kg
(No Gi Nationals)
4-11
Färdig
Coby Finlayson
Oliver MMA Browns Bay
Logan Harvey-Smith Bucklands Beach BJJ Vann på poäng - 04:00
Girls No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / under 25.9kg
(No Gi Nationals)
5-10
Färdig
Billie Brown
Bush Jitsu
Charlie-May King Bush Jitsu Vann på poäng - 03:00
Men No-Gi / Purple / Adult / Light (under 74.2kg)
(No Gi Nationals)
7-8
Färdig
Karlo Witana
Oliver MMA New Lynn
Vann på poäng - 06:01
Luca Zeller
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 30.4kg
(No Gi Nationals)
2-14
Färdig
Daklin Cameron
Groundworxbjj
Vann på Submission - 03:39
Jacob Oxford Bush Jitsu
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 36.3kg
(No Gi Nationals)
6-14
Färdig
Damien Fernandes
Whangarei BJJ
Benji Amuimuia Ochiba Vann på Submission - 00:43
Boys No-Gi / White / Kid 4 - Junior / under 39.5kg
(No Gi Nationals)
1-13
Färdig
Dharrius-Qyaud Ramea
Tsunami Southern Tribes Tuwharetoa
Vann på Submission - 03:15
Nate Pennington Nautilus Jiu Jitsu
Boys No-Gi / Orange / Kid 4 - Junior / under 34.9kg
(No Gi Nationals)
6-12
Färdig
Brendan Fitzgerald
Gracie Allegiance Team New Zealand
Valera Shcherbakov Oliver MMA Browns Bay Vann på Submission - 01:07
Boys No-Gi / Grey / under 44kg / Kid 3 - Mighty Mite
(No Gi Nationals)
3-10
Färdig
Charlie Smith
DAREDEVIL JIU JITSU
Vann på Submission - 00:42
Carter Davies Gracie Allegiance Team New Zealand
Boys No-Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / under 30.4kg
(No Gi Nationals)
5-14
Färdig
Mason Hapi
Alliance Mt Eden
Vann på poäng - 03:00
Gunnar Hart Gracie Allegiance Team New Zealand
Girls No-Gi / White / under 49kg / Kid 5 - Youth
(No Gi Nationals)
3-15
Färdig
Kiana Horo-Kiriwera
Alliance Mt Eden
Vann på poäng - 04:00
Maisy Breingan
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 36.3kg
(No Gi Nationals)
6-15
Färdig
Benji Amuimuia
Ochiba
Logan Whittaker-Cooke Nautilus Jiu Jitsu Vann på poäng - 04:00
Boys No-Gi / White / Kid 5 - Youth / under 55.3kg
(No Gi Nationals)
4-10
Färdig
Khan Glover
Bucklands Beach BJJ
Vann på poäng - 04:00
Tuhaka Arama Clinch BJJ South Auckland
Girls No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / under 30.4kg
(No Gi Nationals)
1-15
Färdig
Monique Johnston
Oliver MMA New Lynn
Vann på poäng - 04:00
Yoko Fyson Oliver MMA Browns Bay