Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / White / Kid 5 - Youth / under 55.3kg
(No Gi Nationals)
4-9
Završeno
Tyler Hauraki
Alliance Mt Eden
Khan Glover Bucklands Beach BJJ Pobeda po poenima - 04:00
Boys No-Gi / Grey / under 44kg / Kid 3 - Mighty Mite
(No Gi Nationals)
3-7
Završeno
Ricoh Davies
Gracie Allegiance Team New Zealand
Alaipulotu Motuapuaka Pobedio Završnicom - 02:59
Boys No-Gi / White / Kid 1 - Mat Monster / under 23.1kg
(No Gi Nationals)
5-8
Završeno
Kingi Jnr Williams
East Coast BJJ Whakatane
Pobeda po poenima - 02:00
Tawhirimatea Miringaorangi Hori Thai Rotorua
Boys No-Gi / Orange / Kid 4 - Junior / under 34.9kg
(No Gi Nationals)
6-10
Završeno
Brendan Fitzgerald
Gracie Allegiance Team New Zealand
Marcus Inoue-Matamua Ochiba Pobeda po poenima - 04:00
Boys No-Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / under 34.9kg
(No Gi Nationals)
2-9
Završeno
Cody Davison
Tsunami ST Tuwharetoa
Aryan Liddell The Combat Centre Pobeda po poenima - 03:00
Men No-Gi / Purple / Adult / Light (under 74.2kg)
(No Gi Nationals)
7-7
Završeno
Carthur Pongpatimet
Freaks Jiu Jitsu NZ
Pobeda po poenima - 07:00
Aron Pearce Viper MMA
Boys No-Gi / Grey / under 39.5kg / Kid 4 - Junior
(No Gi Nationals)
1-9
Završeno
Ray Botica
DAREDEVIL JIU JITSU
Vincent Smith Pobedio Završnicom - 00:26
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 44kg
(No Gi Nationals)
8-6
Završeno
Alena Kampenhout
Alliance Mt Eden
Pobedio Završnicom - 01:38
Siena Southall Whangarei BJJ
Boys No-Gi / White / Kid 4 - Junior / under 39.5kg
(No Gi Nationals)
1-12
Završeno
Daniel Geoghegan
Oliver MMA Browns Bay
Pobedio Završnicom - 01:22
Nate Pennington Nautilus Jiu Jitsu
Girls No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / under 25.9kg
(No Gi Nationals)
5-9
Završeno
Gia Fernandes
Whangarei BJJ
Pobedio Završnicom - 00:27
Charlie-May King Bush Jitsu
Boys No-Gi / Grey / under 44kg / Kid 3 - Mighty Mite
(No Gi Nationals)
3-9
Završeno
Carter Davies
Gracie Allegiance Team New Zealand
Pax Reveley Groundworxbjj Pobedio Završnicom - 00:23
Boys No-Gi / Grey / under 44kg / Kid 3 - Mighty Mite
(No Gi Nationals)
3-8
Završeno
Alaipulotu Motuapuaka
Pobedio Završnicom - 00:44
Charlie Smith DAREDEVIL JIU JITSU
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / under 34.9kg
(No Gi Nationals)
2-12
Završeno
Khade Samuels-Kara
Hori Thai Rotorua
Ryder Minikin Bucklands Beach BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Boys No-Gi / Orange / Kid 4 - Junior / under 34.9kg
(No Gi Nationals)
6-11
Završeno
YiMing He
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Pobeda po poenima - 04:00
Valera Shcherbakov Oliver MMA Browns Bay
Boys No-Gi / Grey / under 39.5kg / Kid 4 - Junior
(No Gi Nationals)
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 55.3kg
(No Gi Nationals)
8-9
Završeno
Lane Bleakley
Nautilus Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:28
Kiwa Rawhiti Whangarei BJJ
Boys No-Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / under 30.4kg
(No Gi Nationals)
5-13
Završeno
Ayden Kissun
Oliver MMA New Lynn
Jakob Nguyen Ochiba Pobedio Završnicom - 01:00
Girls No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / under 55.3kg
(No Gi Nationals)
3-12
Završeno
Caitlyn Kampenhout
Alliance Mt Eden
Pobeda po poenima - 04:00
Emily Smith Te Maru Jiu Jitsu
Boys No-Gi / Green / Kid 6 - Teen / under 55.8kg
(No Gi Nationals)
8-10
Završeno
Shea Fitzgerald
Gracie Allegiance Team New Zealand
Jaeden Brown Oliver MMA Browns Bay Pobeda po poenima - 04:00
Boys No-Gi / White / Kid 5 - Youth / under 55.3kg
(No Gi Nationals)
4-11
Završeno
Coby Finlayson
Oliver MMA Browns Bay
Logan Harvey-Smith Bucklands Beach BJJ Pobeda po poenima - 04:00
Girls No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / under 25.9kg
(No Gi Nationals)
5-10
Završeno
Billie Brown
Bush Jitsu
Charlie-May King Bush Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Men No-Gi / Purple / Adult / Light (under 74.2kg)
(No Gi Nationals)
7-8
Završeno
Karlo Witana
Oliver MMA New Lynn
Pobeda po poenima - 06:01
Luca Zeller
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 30.4kg
(No Gi Nationals)
2-14
Završeno
Daklin Cameron
Groundworxbjj
Pobedio Završnicom - 03:39
Jacob Oxford Bush Jitsu
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 36.3kg
(No Gi Nationals)
6-14
Završeno
Damien Fernandes
Whangarei BJJ
Benji Amuimuia Ochiba Pobedio Završnicom - 00:43
Boys No-Gi / White / Kid 4 - Junior / under 39.5kg
(No Gi Nationals)
1-13
Završeno
Dharrius-Qyaud Ramea
Tsunami Southern Tribes Tuwharetoa
Pobedio Završnicom - 03:15
Nate Pennington Nautilus Jiu Jitsu
Boys No-Gi / Orange / Kid 4 - Junior / under 34.9kg
(No Gi Nationals)
6-12
Završeno
Brendan Fitzgerald
Gracie Allegiance Team New Zealand
Valera Shcherbakov Oliver MMA Browns Bay Pobedio Završnicom - 01:07
Boys No-Gi / Grey / under 44kg / Kid 3 - Mighty Mite
(No Gi Nationals)
3-10
Završeno
Charlie Smith
DAREDEVIL JIU JITSU
Pobedio Završnicom - 00:42
Carter Davies Gracie Allegiance Team New Zealand
Boys No-Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / under 30.4kg
(No Gi Nationals)
5-14
Završeno
Mason Hapi
Alliance Mt Eden
Pobeda po poenima - 03:00
Gunnar Hart Gracie Allegiance Team New Zealand
Girls No-Gi / White / under 49kg / Kid 5 - Youth
(No Gi Nationals)
3-15
Završeno
Kiana Horo-Kiriwera
Alliance Mt Eden
Pobeda po poenima - 04:00
Maisy Breingan
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 36.3kg
(No Gi Nationals)
6-15
Završeno
Benji Amuimuia
Ochiba
Logan Whittaker-Cooke Nautilus Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 04:00
Boys No-Gi / White / Kid 5 - Youth / under 55.3kg
(No Gi Nationals)
4-10
Završeno
Khan Glover
Bucklands Beach BJJ
Pobeda po poenima - 04:00
Tuhaka Arama Clinch BJJ South Auckland
Girls No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / under 30.4kg
(No Gi Nationals)
1-15
Završeno
Monique Johnston
Oliver MMA New Lynn
Pobeda po poenima - 04:00
Yoko Fyson Oliver MMA Browns Bay