Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / White / Kid 6 - Teen / under 61.7kg
(No Gi Nationals)
3-22
Završeno
Max Costello
Bush Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:58
George Kelly Alliance Mt Eden
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / under 61.7kg
(No Gi Nationals)
6-24
Završeno
Krsna Prasad
The Combat Centre
Caleb Fawcett Tukaha Rotorua Pobedio Završnicom - 00:42
Girls No-Gi / Yellow / under 67.6kg / Kid 6 - Teen
(No Gi Nationals)
4-18
Završeno
Hinewhiu Mohi
Hori Thai Rotorua
Rhian Howells Lions Den Whangarei Pobedio Završnicom - 03:34
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / under 55.8kg
(No Gi Nationals)
3-20
Završeno
Charles Johnston
Oliver MMA New Lynn
Pobeda po poenima - 04:00
Sean Harding
Girls No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / under 34.9kg
(No Gi Nationals)
5-22
Završeno
Annabelle Nicholson
DAREDEVIL JIU JITSU
Pobedio Završnicom - 01:55
Teagan O'Brien DAREDEVIL JIU JITSU
Men No-Gi / Purple / Adult / Super Heavy (under 98.4kg)
(No Gi Nationals)
7-14
Završeno
Kieran Smith
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Pobedio Završnicom - 00:59
David Cocker
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / under 25.9kg
(No Gi Nationals)
2-24
Završeno
Tama Allen
Hori Thai Rotorua
Eric Jia VR Jiu Jitsu - Pakuranga Pobedio Završnicom - 01:41
Men No-Gi / Purple / Adult / Middle (under 80.2kg)
(No Gi Nationals)
6-25
Završeno
Sameer Sheraz
Gracie Gym Palmerston North
Darryl Mckay Mount Maunganui Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 07:00
Men No-Gi / Black / Adult / Middle (under 80.2kg)
(No Gi Nationals)
8-14
Završeno
Felipe Polli Dos Santos
Mount Maunganui Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 03:55
JEREMY JANNY
Girls No-Gi / Orange / Kid 5 - Youth / under 49kg
(No Gi Nationals)
5-23
Završeno
Sita Fitzgerald
Gracie Allegiance Team New Zealand
Wiremu Degenkolbe Oliver MMA New Lynn Pobedio Završnicom - 01:35
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / under 49.9kg
(No Gi Nationals)
1-25
Završeno
Jack Andrews
Zero Gravity Martial Arts
Pobedio Završnicom - 01:50
Aimon Kissun Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / under 49kg
(No Gi Nationals)
2-25
Završeno
Zac Claydon
Ochiba
Pobedio Završnicom - 01:46
Teyshon Miringaorangi Hori Thai Rotorua
Girls No-Gi / Yellow / under 67.6kg / Kid 6 - Teen
(No Gi Nationals)
4-19
Završeno
Erika Piper
GroundControl
Christli Ismail Bucklands Beach BJJ Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Purple / Adult / Feather (under 68kg)
(No Gi Nationals)
7-18
Završeno
Dino Isla
Coast Academy
Eric Grigorian Alliance Mt Eden Pobeda po poenima - 07:00
Boys No-Gi / White / Kid 6 - Teen / under 61.7kg
(No Gi Nationals)
3-23
Završeno
Caleb Foreman
Whangarei BJJ
Pobedio Završnicom - 03:43
Max Costello Bush Jitsu
Boys No-Gi / Grey / Kid 6 - Teen / under 73.5kg
(No Gi Nationals)
5-24
Završeno
Cayden Baxter
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Pobeda po poenima - 04:00
Rhys Howells Lions Den Whangarei
Girls No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 68kg
(No Gi Nationals)
2-26
Završeno
Tiana Taiapa
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Pobeda po poenima - 04:00
Claudette Roux Coast Academy
Girls No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / under 55.8kg
(No Gi Nationals)
1-26
Završeno
Emjay Gale
Carlson Gracie South Canterbury
Morgan Rogers Torque Martial Arts Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Purple / Adult / Middle (under 80.2kg)
(No Gi Nationals)
6-27
Završeno
Ewan Davanna
Hybrid MMA
Pobeda po poenima - 07:00
Cameron Redman Tu Kaha Auckland City
Girls No-Gi / Yellow / under 67.6kg / Kid 6 - Teen
(No Gi Nationals)
4-20
Završeno
Elaineh Misipati
Reign Mma
Rhian Howells Lions Den Whangarei Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Brown / Adult / Middle (under 80.2kg)
(No Gi Nationals)
8-19
Završeno
Jaye Rio
Gracie Allegiance Team New Zealand
Pobedio Završnicom - 04:05
Nick Kim
Juvenile Men No-Gi / Blue / Juvenile Men / Feather (under 59.4kg)
(No Gi Nationals)
3-24
Završeno
Neko Brewer
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Pobedio Završnicom - 00:50
Jaeden Brown Oliver MMA Browns Bay
Boys No-Gi / Orange / Kid 5 - Youth / under 49kg
(No Gi Nationals)
2-27
Završeno
Te Uamairangi Taiapa
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Pobeda po poenima - 04:00
Tyler Bromley Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Girls No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / under 55.8kg
(No Gi Nationals)
1-27
Završeno
Cail Bowlin
Bucklands Beach BJJ
Pobedio Završnicom - 01:11
Jarna Kidd Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Boys No-Gi / Grey / Kid 6 - Teen / under 73.5kg
(No Gi Nationals)
5-25
Završeno
Rydar West
Reign Mma
Pobeda po poenima - 04:00
Jacksyn Hill Tukaha Rotorua
Juvenile Men No-Gi / Blue / Juvenile Men / Feather (under 59.4kg)
(No Gi Nationals)
3-25
Završeno
Drew O'Connor
Tukaha Rotorua
Kaige Brown Oliver MMA Browns Bay Pobeda po poenima - 05:00
Men No-Gi / Purple / Adult / Super Heavy (under 98.4kg)
(No Gi Nationals)
7-15
Završeno
Karyss Adams
East Coast BJJ Whakatane
Pobeda po poenima - 07:00
Kieran Smith Oceanside Jiu Jitsu NZ
Men No-Gi / Black / Master 1 (30+ yrs) / Super Heavy (under 98.4kg)
(No Gi Nationals)
8-17
Završeno
Justin Shaw
STMA Brasa
Gledson Cigano GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU Pobeda po poenima - 06:00
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 61.7kg
(No Gi Nationals)
2-28
Završeno
Thane Heenan
Bush Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:36
Emerson Webber Oliver MMA Browns Bay
Men No-Gi / Purple / Adult / Middle (under 80.2kg)
(No Gi Nationals)
6-26
Završeno
Darryl Mckay
Mount Maunganui Jiu Jitsu
Kristian Carson Oceanside Jiu Jitsu NZ Pobeda po poenima - 07:00
Girls No-Gi / Yellow / under 67.6kg / Kid 6 - Teen
(No Gi Nationals)
4-21
Završeno
Erika Piper
GroundControl
Pobeda po poenima - 04:00
Elaineh Misipati Reign Mma
Boys No-Gi / White / Kid 6 - Teen / under 79.4kg
(No Gi Nationals)
5-28
Završeno
Hassan Hussein
Oliver MMA New Lynn
Jimi Whitehead Whangarei BJJ Pobedio Završnicom - 01:02