Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Feather (under 68kg)
(No Gi Nationals)
6-62
Završeno
Charles Johnston
Oliver MMA New Lynn
Pobeda po poenima - 05:00
Terry Storey Oliver MMA New Lynn
Men No-Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(No Gi Nationals)
4-55
Završeno
Garry North
The Combat Centre
Hans Masoe Oliver MMA South Auckland Pobeda po poenima - 05:00
Men No-Gi / Purple / Adult / ABSOLUTE
(No Gi Nationals)
7-49
Završeno
Kieran Smith
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Karyss Adams Te Maru Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 07:00
Women No-Gi / Blue / Adult / ABSOLUTE
(No Gi Nationals)
5-65
Završeno
Stephanie Caruso
Carlson Gracie Queenstown
Pobeda po poenima - 06:00
Aurora Terry DAREDEVIL JIU JITSU
Men No-Gi / White / Adult / Super Heavy (under 98.4kg)
(No Gi Nationals)
2-71
Završeno
Mark Platt
Marcelo Lopes Team NZ
Otene Melrose Fresh Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Men No-Gi / White / Master 2 (36+ yrs) / Light (under 74.2kg)
(No Gi Nationals)
1-66
Završeno
Richard Tuff
Bush Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Wilian Martins Bush Jitsu
Men No-Gi / White / Adult / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(No Gi Nationals)
4-56
Završeno
Danny Hartwell
Eastside Grapplers Aotearoa
Pobedio Završnicom - 00:23
Owen Erskine Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Men No-Gi / Blue / Adult / ABSOLUTE
(No Gi Nationals)
8-46
Završeno
Jon Madoc
Carlson Gracie Invercargill
Cory Shadbolt Tsunami Southern Tribes/CFC Pobeda po poenima - 05:00
Men No-Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Medium Heavy (under 86.2kg)
(No Gi Nationals)
3-68
Završeno
Mervyn How
The Combat Centre
Ricky Holliday Checkmat Christchurch Pobeda po poenima - 05:00
Women No-Gi / Purple / Adult / ABSOLUTE
(No Gi Nationals)
7-50
Završeno
MICHELLE MONTAGUE
Core MMA Hamilton
Pobeda po poenima - 07:00
Kimberly Haines Oliver MMA New Lynn
Men No-Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Super Heavy (under 98.4kg)
(No Gi Nationals)
5-66
Završeno
Brenton Pirihi
Oliver MMA New Lynn
Matheus Rosario Cornerstone Brazilian Jiu Jitsu NZ Pobeda po poenima - 05:00
Women No-Gi / White / Adult / Middle (under 73kg)
(No Gi Nationals)
1-67
Završeno
Kayla Holmes
Axis BJJ NZ
Aroha Montgomery Atos Auckland Pobeda po poenima - 05:00
Women No-Gi / White / Adult / Light (under 66.2kg)
(No Gi Nationals)
2-72
Završeno
Mackenzie Vellenoweth
The Combat Centre
Pobeda po poenima - 05:00
Jade Hennessy Bush Jitsu
Men No-Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(No Gi Nationals)
4-57
Završeno
Hans Masoe
Oliver MMA South Auckland
Pobeda po poenima - 05:00
Shawn Stewart
Men No-Gi / White / Adult / Super Feather (under 62.1kg)
(No Gi Nationals)
6-60
Završeno
Paora Smith
Fresh Jiu-Jitsu
Selwyn Chen Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe Pobedio Završnicom - 03:37
Men No-Gi / Blue / Adult / ABSOLUTE
(No Gi Nationals)
8-47
Završeno
Rikki Swete
Carlson Gracie South Canterbury
Zack Bennett Oliver MMA New Lynn Pobedio Završnicom - 03:16
Men No-Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Medium Heavy (under 86.2kg)
(No Gi Nationals)
3-69
Završeno
Wade Hornby
STMA Brasa
Loisio Teuati The Combat Centre Pobeda po poenima - 05:00
Men No-Gi / White / Master 2 (36+ yrs) / Light (under 74.2kg)
(No Gi Nationals)
1-68
Završeno
Daniel Quintus
STMA Brasa
Patrick Darragh Zero Gravity Martial Arts Pobeda po poenima - 05:00
Men No-Gi / White / Adult / Super Heavy (under 98.4kg)
(No Gi Nationals)
2-73
Završeno
Handre Luus
The Combat Centre
Pobeda po poenima - 05:00
Isaiah Colville Watson Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Women No-Gi / Blue / Adult / ABSOLUTE
(No Gi Nationals)
5-67
Završeno
Lara Dempsey
Equipe Tsunami Brazilian Jiu-Jitsu
Briar Johnston Carlson Gracie Invercargill Pobedio Završnicom - 03:51
Men No-Gi / Blue / Adult / ABSOLUTE
(No Gi Nationals)
8-48
Završeno
Daniel Benton
The Combat Centre
Jong Kim Whangarei BJJ Pobedio Završnicom - 01:23
Men No-Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(No Gi Nationals)
4-58
Završeno
Timothy McMiken
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Matt Phillips Oliver MMA Browns Bay Pobeda po poenima - 05:00
Men No-Gi / White / Adult / Super Feather (under 62.1kg)
(No Gi Nationals)
6-63
Završeno
Min Kang
Cornerstone Brazilian Jiu Jitsu NZ
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 04:07
Ben Hibbs Crolin Gracie Gym Wanganui NZ
Men No-Gi / Purple / Adult / ABSOLUTE
(No Gi Nationals)
7-51
Završeno
Kristian Carson
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Pobeda po poenima - 07:00
Kieran Smith Oceanside Jiu Jitsu NZ
Men No-Gi / Blue / Adult / ABSOLUTE
(No Gi Nationals)
8-51
Završeno
Cory Shadbolt
Tsunami Southern Tribes/CFC
Zack Bennett Oliver MMA New Lynn Pobeda po poenima - 05:00
Men No-Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Super Heavy (under 98.4kg)
(No Gi Nationals)
5-68
Završeno
Mark McCluggage
Whangarei BJJ
Pobedio Završnicom - 04:34
Logan Bowers Whangarei BJJ
Women No-Gi / White / Adult / Middle (under 73kg)
(No Gi Nationals)
1-69
Završeno
Tigerlily Tai
Core MMA Hamilton
Pobeda po poenima - 05:00
Aroha Montgomery Atos Auckland
Women No-Gi / White / Adult / Light (under 66.2kg)
(No Gi Nationals)
2-74
Završeno
Nita Mitchell-Goes
Core MMA Hamilton
Eden Togo DAREDEVIL JIU JITSU Pobeda po poenima - 05:00
Women No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (under 80.3kg)
(No Gi Nationals)
4-59
Završeno
Kelsey Schroder
Alliance Mt Eden
Pobeda po poenima - 05:00
Gara Manzano Whangarei BJJ
Men No-Gi / Blue / Adult / ABSOLUTE
(No Gi Nationals)
8-52
Završeno
Jong Kim
Whangarei BJJ
Oscar PETERSEN Pobeda po poenima - 05:00
Men No-Gi / White / Adult / Super Feather (under 62.1kg)
(No Gi Nationals)
6-64
Završeno
Selwyn Chen
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Pobeda po poenima - 05:00
Jake Murtagh Oliver MMA New Lynn
Men No-Gi / Purple / Adult / ABSOLUTE
(No Gi Nationals)
7-52
Završeno
Nick Daly
Battalion Jiu-Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 00:29
Karyss Adams Te Maru Jiu Jitsu