Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / White / Adult / Light (under 74.2kg)
(No Gi Nationals)
2-60
Završeno
J Chen
Atos Auckland
Pobeda po poenima - 05:00
Matthew Broadbent Kings Academy
Juvenile Men No-Gi / Yellow / Juvenile Men / Light (under 66.2kg)
(No Gi Nationals)
8-43
Završeno
Ezra Somervell
Hybrid MMA
Alex Benton The Combat Centre Pobedio Završnicom - 00:39
Women No-Gi / White / Adult / Feather (under 59.4kg)
(No Gi Nationals)
1-57
Završeno
Zinnia Aldridge
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Trina Gale Carlson Gracie South Canterbury Pobedio Završnicom - 01:26
Men No-Gi / Purple / Adult / ABSOLUTE
(No Gi Nationals)
7-41
Završeno
Ewan Davanna
Te Maru Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 04:01
Julius Poananga Core MMA Hamilton
Men No-Gi / Brown / Adult / ABSOLUTE
(No Gi Nationals)
8-40
Završeno
Nicholas Te Aute
Te Maru Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 05:36
Philip Kadour-Ziani Atos Auckland
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (under 80.2kg)
(No Gi Nationals)
4-46
Završeno
Codie Clotworthy
Bucklands Beach BJJ
Pobedio Završnicom - 02:46
Nathan Armitage Oliver MMA New Lynn
Women No-Gi / White / Adult / Heavy (over 80.3kg)
(No Gi Nationals)
5-57
Završeno
Chanelle Kirker
Bailey Lennard Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe Pobeda po poenima - 05:00
Men No-Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Heavy (under 92.30kg)
(No Gi Nationals)
3-59
Završeno
Tyrone Smith
Carlson Gracie South Canterbury
Pobeda po poenima - 05:00
Darryn Maguire Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Men No-Gi / White / Adult / Middle (under 80.2kg)
(No Gi Nationals)
1-58
Završeno
Sebastian Waldschmidt
Shuriken NZ
Jamayn Smiler Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe Pobeda po poenima - 05:00
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (under 80.2kg)
(No Gi Nationals)
4-47
Završeno
Aidan Johnson
Core MMA Hamilton
Pobedio Završnicom - 01:57
Michael Wilcox
Men No-Gi / White / Adult / Light (under 74.2kg)
(No Gi Nationals)
2-61
Završeno
Dayne Williams
Shuriken NZ
Joshua Bilagot Lions Den Whangarei Pobedio Završnicom - 02:03
Men No-Gi / Blue / Adult / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(No Gi Nationals)
6-54
Završeno
Levi Ryland
Clark Gracie Tauranga
Pobedio Završnicom - 00:34
Glen Lash The Combat Centre
Men No-Gi / Purple / Adult / ABSOLUTE
(No Gi Nationals)
7-43
Završeno
Josh Schofield
Iconic Jiu Jitsu
Kieran Smith Oceanside Jiu Jitsu NZ Pobedio Završnicom - 01:09
Men No-Gi / Blue / Master 1 (30+ yrs) / Heavy (under 92.30kg)
(No Gi Nationals)
6-55
Završeno
Daniel Reveley
Groundworxbjj
Pobeda po poenima - 05:13
Sergio Garcia Mount Maunganui Jiu Jitsu
Men No-Gi / White / Adult / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(No Gi Nationals)
4-48
Završeno
Sherif Abdel-Latif
Martial Fitness
Pobedio Završnicom - 03:47
Shivnil Prakash The Combat Centre
Men No-Gi / White / Adult / Light (under 74.2kg)
(No Gi Nationals)
2-62
Završeno
Ben W-N
Oliver MMA New Lynn
James Ho MAI Dojo - Gracie Gym Wellington Pobedio Završnicom - 00:34
Men No-Gi / Purple / Adult / ABSOLUTE
(No Gi Nationals)
7-44
Završeno
Kristian Carson
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Pobedio Odlukom - 07:00
Luke Beange Te Maru Jiu Jitsu
Men No-Gi / White / Adult / Feather (under 68kg)
(No Gi Nationals)
3-60
Završeno
Suraj Singh
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Pobeda po poenima - 05:00
Lucas Gabrielle Alabastro Oliver MMA New Lynn
Men No-Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Light (under 74.2kg)
(No Gi Nationals)
5-58
Završeno
Romano Isaia
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Pobedio Završnicom - 04:05
Pat Hare Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Men No-Gi / White / Adult / Light (under 74.2kg)
(No Gi Nationals)
2-63
Završeno
Clinton Wilson
Gracie Allegiance Team New Zealand
Pobedio Završnicom - 00:47
Joe O'flynn
Men No-Gi / White / Adult / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(No Gi Nationals)
4-49
Završeno
Dan Saxby
Coast Academy
Owen Erskine Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe Pobeda po poenima - 05:00
Men No-Gi / White / Adult / Light (under 74.2kg)
(No Gi Nationals)
2-64
Završeno
Lewis Koerber
Alliance Mt Eden
Pobedio Završnicom - 02:00
J Chen Atos Auckland
Women No-Gi / White / Adult / Heavy (over 80.3kg)
(No Gi Nationals)
5-59
Završeno
Jazmaine Thomas
Carlson Gracie South Canterbury
Aidan Mahoney Alliance Mt Eden Pobedio Završnicom - 03:56
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Medium Heavy (under 79.8kg)
(No Gi Nationals)
8-45
Završeno
Daniel Benton
The Combat Centre
Sam Kember Physical Impact Pobeda po poenima - 05:00
Men No-Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Heavy (under 92.30kg)
(No Gi Nationals)
3-61
Završeno
Korts Liddell
The Combat Centre
Pobeda po poenima - 05:00
Michael Eaton Carlson Gracie South Canterbury
Men No-Gi / White / Adult / Light (under 74.2kg)
(No Gi Nationals)
2-65
Završeno
Joshua Bilagot
Lions Den Whangarei
James Ho MAI Dojo - Gracie Gym Wellington Pobeda po poenima - 05:00
Men No-Gi / Purple / Adult / ABSOLUTE
(No Gi Nationals)
7-45
Završeno
Ewan Davanna
Te Maru Jiu Jitsu
Nick Daly Battalion Jiu-Jitsu Academy Pobeda po poenima - 07:00
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (under 80.2kg)
(No Gi Nationals)
4-50
Završeno
Nathan Armitage
Oliver MMA New Lynn
Michael Wilcox Pobedio Završnicom - 03:25
Men No-Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Feather (under 68kg)
(No Gi Nationals)
6-56
Završeno
Joshua Lennox
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Charles Johnston Oliver MMA New Lynn Pobeda po poenima - 05:00
Women No-Gi / White / Adult / Feather (under 59.4kg)
(No Gi Nationals)
1-59
Završeno
Cindy Vy
Absolute MMA
Pobeda po poenima - 05:00
Zinnia Aldridge Oceanside Jiu Jitsu NZ
Juvenile Men No-Gi / Yellow / Juvenile Men / Light (under 66.2kg)
(No Gi Nationals)
8-44
Završeno
Sam Patchett
Oliver MMA New Lynn
Pobeda po poenima - 05:00
Tamatekapua Rika Hori Thai Rotorua
Men No-Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Light (under 74.2kg)
(No Gi Nationals)