Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-4
Färdig
Baci Penny
Atos Auckland
Vann på poäng - 03:00
Salahaldeen Safar Dilmurodov BJJ
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-6
Färdig
Jennie Park
Grappling-Lab BJJ Club Howick
Ava Semmons-Russell Alliance Mt Eden Vann på Submission - 01:53
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
5
Färdig
Edward Wang
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Vann på Submission - 00:24
Broc Messenger Bucklands Beach BJJ
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -54.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
Färdig
Christian Blakeman
Atos Auckland
Eric HUANG Bucklands Beach BJJ Vann på Walkover
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
8
Färdig
Blake Kent
Bucklands Beach BJJ
Rorena Mason Tukaha Rotorua Vann på Submission - 01:33
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
9
Färdig
Oliver Ducker
Alliance Mt Eden
Levi Gear Ochiba Vann på Submission - 02:38
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-5
Färdig
Isaac Waru
Hori Thai Rotorua
Vann på Submission - 01:44
Nikolai Dimitrov Alliance Mt Eden
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -22.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
3
Färdig
Bilal Hijazi
Dilmurodov BJJ
Musa Ayyub Dilmurodov BJJ Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
9
Färdig
Niwa Lee-David
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Unknown User Oliver MMA Browns Bay Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-9
Färdig
Charlie Smith
DAREDEVIL JIU JITSU
Kade Ballot Coringa Jiu-Jitsu Vann på Submission - 00:28
Girls Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
6
Färdig
Sia Park
Grappling-Lab BJJ Club Howick
Charlie-May King Bush Jitsu Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
4
Färdig
Jake McLanachan
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Vann på Submission - 01:44
STRATOS CHOURMOUZIS
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
5
Färdig
Cyrus Te Puke
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Vann på poäng - 03:00
Xander Windmill Zero Gravity Martial Arts
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-7
Färdig
Duncan-Christina Karauria
Tukaha Rotorua
Jennie Park Grappling-Lab BJJ Club Howick Vann på Submission - 02:53
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -49.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
6
Färdig
Tiare Peretira
The Combat Centre
Mila Williams Alliance Mt Eden Vann på poäng - 04:00
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-6
Färdig
Bishir Hijazi
Dilmurodov BJJ
Vann på Submission - 02:01
Hugo Spencer Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
7
Färdig
Van Pettman
Oliver MMA New Lynn
Lucas Li Oliver MMA New Lynn Vann på poäng - 03:00
Girls Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
6
Färdig
Wiremu Degenkolbe
Oliver MMA New Lynn
Tayiah Takaia Gracie Gym Whangaroa Vann på domslut - 04:00
Boys Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
3
Färdig
Mohammad Elkadi
Dilmurodov BJJ
Vann på poäng - 02:00
Rikki Pou
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
6
Färdig
YiMing He
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Vann på Submission - 00:27
Marcus Inoue-Matamua Ochiba
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
6
Färdig
Jihoo Lee
The Combat Centre
Vann på Submission - 01:54
Jacob Mataio Zero Gravity Martial Arts
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-10
Färdig
Jacob Oxford
Bush Jitsu
Finn Wilson Alliance Mt Eden Vann på poäng - 04:00
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-4
Färdig
Sebastian Twiss
Alliance Mt Eden
Mason Hapi Alliance Mt Eden Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
4
Färdig
Hamza Rasheed
Dilmurodov BJJ
Vann på Submission - 00:59
Hendrix Sione Oliver MMA New Lynn
Girls Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
9
Färdig
Elora Trembath
Tu Kaha Waiheke
Mia Hamiora Gracie Gym Whangaroa Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
7
Färdig
Ray Botica
DAREDEVIL JIU JITSU
Vann på Submission - 00:30
Jake McLanachan VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
10
Färdig
Max De Mari
Alliance Mt Eden
Jude Verryt TUKAHA Vann på Submission - 00:42
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -49.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
7
Färdig
Siena Southall
Whangarei BJJ
Vann på poäng - 04:00
Che'-Nicole Hills Gracie Gym Whangaroa
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
10
Färdig
Mohamad Wael Alhafian
Dilmurodov BJJ
Vann på poäng - 03:00
Niwa Lee-David Omarumutu Jiu Jitsu Club
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
Färdig
Sophie-Ann King
Bush Jitsu
Alena Kampenhout Alliance Mt Eden Vann på Walkover
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-8
Färdig
Breez Smith
Bush Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Ava Semmons-Russell Alliance Mt Eden
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
11
Färdig
Levi Gear
Ochiba
Vann på Submission - 01:04
Zac Jensen Oliver MMA Browns Bay