Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-4
Terminé
Baci Penny
Atos Auckland
Gagné par points - 03:00
Salahaldeen Safar Dilmurodov BJJ
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-6
Terminé
Jennie Park
Grappling-Lab BJJ Club Howick
Ava Semmons-Russell Alliance Mt Eden Gagné par soumission - 01:53
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
5
Terminé
Edward Wang
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Gagné par soumission - 00:24
Broc Messenger Bucklands Beach BJJ
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -54.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
Terminé
Christian Blakeman
Atos Auckland
Eric HUANG Bucklands Beach BJJ Gagné par forfait
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
8
Terminé
Blake Kent
Bucklands Beach BJJ
Rorena Mason Tukaha Rotorua Gagné par soumission - 01:33
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
9
Terminé
Oliver Ducker
Alliance Mt Eden
Levi Gear Ochiba Gagné par soumission - 02:38
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-5
Terminé
Isaac Waru
Hori Thai Rotorua
Gagné par soumission - 01:44
Nikolai Dimitrov Alliance Mt Eden
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -22.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
3
Terminé
Bilal Hijazi
Dilmurodov BJJ
Musa Ayyub Dilmurodov BJJ Gagné par points - 02:00
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
9
Terminé
Niwa Lee-David
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Unknown User Oliver MMA Browns Bay Gagné par points - 03:00
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-9
Terminé
Charlie Smith
DAREDEVIL JIU JITSU
Kade Ballot Coringa Jiu-Jitsu Gagné par soumission - 00:28
Girls Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
6
Terminé
Sia Park
Grappling-Lab BJJ Club Howick
Charlie-May King Bush Jitsu Gagné par points - 03:00
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
4
Terminé
Jake McLanachan
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Gagné par soumission - 01:44
STRATOS CHOURMOUZIS
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
5
Terminé
Cyrus Te Puke
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Gagné par points - 03:00
Xander Windmill Zero Gravity Martial Arts
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-7
Terminé
Duncan-Christina Karauria
Tukaha Rotorua
Jennie Park Grappling-Lab BJJ Club Howick Gagné par soumission - 02:53
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -49.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
6
Terminé
Tiare Peretira
The Combat Centre
Mila Williams Alliance Mt Eden Gagné par points - 04:00
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-6
Terminé
Bishir Hijazi
Dilmurodov BJJ
Gagné par soumission - 02:01
Hugo Spencer Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
7
Terminé
Van Pettman
Oliver MMA New Lynn
Lucas Li Oliver MMA New Lynn Gagné par points - 03:00
Girls Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
6
Terminé
Wiremu Degenkolbe
Oliver MMA New Lynn
Tayiah Takaia Gracie Gym Whangaroa Gagné par décision - 04:00
Boys Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
3
Terminé
Mohammad Elkadi
Dilmurodov BJJ
Gagné par points - 02:00
Rikki Pou
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
6
Terminé
YiMing He
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Gagné par soumission - 00:27
Marcus Inoue-Matamua Ochiba
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
6
Terminé
Jihoo Lee
The Combat Centre
Gagné par soumission - 01:54
Jacob Mataio Zero Gravity Martial Arts
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-10
Terminé
Jacob Oxford
Bush Jitsu
Finn Wilson Alliance Mt Eden Gagné par points - 04:00
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-4
Terminé
Sebastian Twiss
Alliance Mt Eden
Mason Hapi Alliance Mt Eden Gagné par points - 03:00
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
4
Terminé
Hamza Rasheed
Dilmurodov BJJ
Gagné par soumission - 00:59
Hendrix Sione Oliver MMA New Lynn
Girls Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
9
Terminé
Elora Trembath
Tu Kaha Waiheke
Mia Hamiora Gracie Gym Whangaroa Gagné par points - 03:00
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
7
Terminé
Ray Botica
DAREDEVIL JIU JITSU
Gagné par soumission - 00:30
Jake McLanachan VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
10
Terminé
Max De Mari
Alliance Mt Eden
Jude Verryt TUKAHA Gagné par soumission - 00:42
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -49.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
7
Terminé
Siena Southall
Whangarei BJJ
Gagné par points - 04:00
Che'-Nicole Hills Gracie Gym Whangaroa
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
10
Terminé
Mohamad Wael Alhafian
Dilmurodov BJJ
Gagné par points - 03:00
Niwa Lee-David Omarumutu Jiu Jitsu Club
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
Terminé
Sophie-Ann King
Bush Jitsu
Alena Kampenhout Alliance Mt Eden Gagné par forfait
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-8
Terminé
Breez Smith
Bush Jitsu
Gagné par points - 03:00
Ava Semmons-Russell Alliance Mt Eden
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
11
Terminé
Levi Gear
Ochiba
Gagné par soumission - 01:04
Zac Jensen Oliver MMA Browns Bay