Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
14
Terminé
Zac Jensen
Oliver MMA Browns Bay
Hazen Bosanac Gagné par soumission - 01:20
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
13
Terminé
Jacob Aye
Grappling-Lab BJJ Club Howick
Eric Jia VR Jiu Jitsu - Pakuranga Gagné par soumission - 02:05
Girls Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -74.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
11
Terminé
Mahinui Peretira
The Combat Centre
Claudette Roux Coast Academy Gagné par soumission - 00:56
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-11
Terminé
Mizuki Takada
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Gagné par points - 04:00
Darlia Riwhi-Hill Oliver MMA South Auckland
Girls Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-15
Terminé
Tyreese Joie Tranquilino
DAREDEVIL JIU JITSU
Gagné par soumission - 00:35
Emmerson Windmill Zero Gravity Martial Arts
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
15
Terminé
Levi Gear
Ochiba
Gagné par soumission - 03:27
Jude Verryt TUKAHA
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
12
Terminé
Roman Amosa
Toa Martial Arts Whitianga
Raad Swaileh Grappling-Lab BJJ Club Howick Gagné par points - 04:00
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
12
Terminé
YiMing He
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Gagné par soumission - 00:34
Malachi Mataio Zero Gravity Martial Arts
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
11
Terminé
Edward Wang
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Gagné par soumission - 00:52
Zain Mohsen Dilmurodov BJJ
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / over 59kg
(8 MAT CONFIGURATION)
14
Terminé
Tawaroa Hamiora
Gracie Gym Whangaroa
Ahmed Shawish Dilmurodov BJJ Gagné par soumission - 00:49
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
12
Terminé
Omar Alhafian
Dilmurodov BJJ
Fletcher De Nicolo Alliance Mt Eden Gagné par soumission - 00:12
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-12
Terminé
Sam Kent
Bucklands Beach BJJ
Hameed Arwani Dilmurodov BJJ Gagné par points - 04:00
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-9
Terminé
Bishir Hijazi
Dilmurodov BJJ
Isaac Waru Hori Thai Rotorua Gagné par soumission - 02:09
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -37.6kg
(8 MAT CONFIGURATION)
12
Terminé
Jace Freeman
Coast Academy
Gagné par points - 04:00
Rhys O'Connor Tukaha Rotorua
Girls Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
14
Terminé
Maraea Tarawa
Whāriki Jiu Jitsu
Emily Ducker Alliance Mt Eden Gagné par points - 04:00
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
13
Terminé
Tayt Bowlin
Bucklands Beach BJJ
Gagné par points - 04:00
Luke Moffitt Oliver MMA Browns Bay
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
17
Terminé
Ryan Paviour
Coast Academy
Alrazi Swaileh Grappling-Lab BJJ Club Howick Gagné par soumission - 02:48
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
16
Terminé
Sihoo Lee
The Combat Centre
Vincent Smith Gagné par soumission - 01:34
Boys Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -57.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
16
Terminé
Conor Lamb
Zero Gravity Martial Arts
Jaeden Brown Oliver MMA Browns Bay Gagné par soumission - 02:53
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-13
Terminé
Darlia Riwhi-Hill
Oliver MMA South Auckland
Puhikura Hohipa Alliance Mt Eden Gagné par points - 04:00
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-16
Terminé
Cody Taylor
Bucklands Beach BJJ
Tyler Hauraki Alliance Mt Eden Gagné par soumission - 02:31
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -49.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
9
Terminé
Mila Williams
Alliance Mt Eden
Siena Southall Whangarei BJJ Gagné par points - 02:33
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
13
Terminé
Devan Hansen
Tukaha Rotorua
Valera Shcherbakov Oliver MMA Browns Bay Gagné par soumission - 02:02
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
18
Terminé
Kye Gault
Whaingaroa BJJ
Hugh Donovan Gagné par points - 04:00
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
14
Terminé
Lane Bleakley
Whangarei BJJ
Gagné par soumission - 01:59
Sean Amagsila GroundControl
Boys Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -57.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
17
Terminé
Jack Andrews
Zero Gravity Martial Arts
Alex Suddens Tu Kaha Auckland City Gagné par points - 04:00
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-14
Terminé
Mizuki Takada
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Annabelle Nicholson DAREDEVIL JIU JITSU Gagné par points - 04:00
Girls Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -63kg
(8 MAT CONFIGURATION)
17
Terminé
Scarlett Morgan
Zero Gravity Martial Arts
Gagné par points - 04:00
Ruby O'Brien Toa Martial Arts Whitianga
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-17
Terminé
Tama Lapuente
Toa Martial Arts Whitianga
Noah Green The Combat Centre Gagné par points - 04:00
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
14
Terminé
Lucas Martins
DAREDEVIL JIU JITSU
Gagné par soumission - 00:49
Kade Sodeau Oliver MMA New Lynn
Boys Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -63kg
(8 MAT CONFIGURATION)
15
Terminé
TYSON Hansen
Tukaha Rotorua
Gagné par soumission - 01:08
Justin Park Grappling-Lab BJJ Club Howick
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -37.6kg
(8 MAT CONFIGURATION)
15
Terminé
Xavier Freitag
Oliver MMA New Lynn
Gagné par points - 04:00
Jace Freeman Coast Academy