Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
7
Terminé
Taimana Foster
Pietro Nonato GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU Gagné par soumission - 03:38
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-7
Terminé
Baci Penny
Atos Auckland
Isaac Waru Hori Thai Rotorua Gagné par soumission - 00:18
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -49.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
5
Terminé
Eric HUANG
Bucklands Beach BJJ
Gagné par points - 04:00
Jeter Reid Toa Martial Arts Whitianga
Girls Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
7
Terminé
Kimberlyn Bradshaw
Bush Jitsu
Railey Paewai Bush Jitsu Gagné par soumission - 00:12
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
7
Terminé
Xander Windmill
Zero Gravity Martial Arts
Gagné par soumission - 02:40
Jacob Mataio Zero Gravity Martial Arts
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -54.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
Terminé
Nooraldeen Safar
Dilmurodov BJJ
Gagné par forfait
Christian Blakeman Atos Auckland
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
10
Terminé
Evan Blok
Alliance Mt Eden
Gagné par soumission - 03:38
Roman Amosa Toa Martial Arts Whitianga
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
8
Terminé
Pedro Martins
DAREDEVIL JIU JITSU
Gagné par points - 00:19
Jakob Nguyen Ochiba
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
10
Terminé
Sulaiman Uzair Khalid
Dilmurodov BJJ
Gagné par points - 01:09
Omar Alhafian Dilmurodov BJJ
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
Terminé
Mizuki Takada
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Gagné par forfait - 03:22
Emma Rosie Alliance Mt Eden
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-10
Terminé
Sam Kent
Bucklands Beach BJJ
Youssef Bouladam Dilmurodov BJJ Gagné par points - 04:00
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
8
Terminé
Broc Messenger
Bucklands Beach BJJ
Gagné par soumission - 03:00
Mason Hansen Tukaha Rotorua
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
12
Terminé
Jude Verryt
TUKAHA
Gagné par soumission - 00:41
Hazen Bosanac
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
11
Terminé
Fletcher De Nicolo
Alliance Mt Eden
Uthmaan Bahadur Dilmurodov BJJ Gagné par points - 00:18
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
9
Terminé
Josh Moffitt
Oliver MMA Browns Bay
Malachi Mataio Zero Gravity Martial Arts Gagné par soumission - 01:08
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
11
Terminé
Tylar Cornwall
Toa Martial Arts Whitianga
Gagné par points - 04:00
Raad Swaileh Grappling-Lab BJJ Club Howick
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
13
Terminé
Menzies Zoubi
Dilmurodov BJJ
Gagné par soumission - 02:22
Zack GIBBINS Coast Academy
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-11
Terminé
Hameed Arwani
Dilmurodov BJJ
Omar Hardan Dilmurodov BJJ Gagné par soumission - 01:54
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
12
Terminé
Gunnar Hart
Gracie Allegiance Team New Zealand
Gagné par points - 03:00
Lawrence Jacob Alabastro Oliver MMA New Lynn
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-8
Terminé
Hugo Spencer
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Baci Penny Atos Auckland Gagné par soumission - 01:03
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -37.6kg
(8 MAT CONFIGURATION)
9
Terminé
Rhys O'Connor
Tukaha Rotorua
Xavier Freitag Oliver MMA New Lynn Gagné par points - 04:00
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -49.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
8
Terminé
Tiare Peretira
The Combat Centre
Che'-Nicole Hills Gracie Gym Whangaroa Gagné par points - 02:10
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -49.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
8
Terminé
Kortez Dorset
Gagné par soumission - 03:09
Eric HUANG Bucklands Beach BJJ
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-12
Terminé
Annabelle Nicholson
DAREDEVIL JIU JITSU
Gagné par soumission - 02:59
Puhikura Hohipa Alliance Mt Eden
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
8
Terminé
Cyrus Te Puke
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Gagné par points - 03:00
Jihoo Lee The Combat Centre
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
14
Terminé
Mahmoud El-Saddik
Dilmurodov BJJ
Daniel Geoghegan Oliver MMA Browns Bay Gagné par soumission - 00:30
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-14
Terminé
Tyeesha Summer Tranquilino
DAREDEVIL JIU JITSU
Gagné par soumission - 01:46
Chelsie HUGHES Oliver MMA New Lynn
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
11
Terminé
Unknown User
Oliver MMA Browns Bay
Gagné par points - 03:00
Mohamad Wael Alhafian Dilmurodov BJJ
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
10
Terminé
Mateus Hooper
Alliance Mt Eden
Tayt Bowlin Bucklands Beach BJJ Gagné par soumission - 00:56
Girls Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
15
Terminé
Kaitlyn Cornwall
Toa Martial Arts Whitianga
Gagné par points - 04:00
Sadie Budge GroundControl
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
10
Terminé
Lincoln Easton
Alliance Mt Eden
Gagné par points - 04:00
Pietro Nonato GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -54.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
5
Terminé
Eric HUANG
Bucklands Beach BJJ
Gagné par points - 04:00
Nooraldeen Safar Dilmurodov BJJ