Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
7
Finished
Taimana Foster
Pietro Nonato GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU Won by Submission - 03:38
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-7
Finished
Baci Penny
Atos Auckland
Isaac Waru Hori Thai Rotorua Won by Submission - 00:18
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -49.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
5
Finished
Eric HUANG
Bucklands Beach BJJ
Won by points - 04:00
Jeter Reid Toa Martial Arts Whitianga
Girls Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
7
Finished
Kimberlyn Bradshaw
Bush Jitsu
Railey Paewai Bush Jitsu Won by Submission - 00:12
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
7
Finished
Xander Windmill
Zero Gravity Martial Arts
Won by Submission - 02:40
Jacob Mataio Zero Gravity Martial Arts
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -54.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
Finished
Nooraldeen Safar
Dilmurodov BJJ
Won by Walkover
Christian Blakeman Atos Auckland
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
10
Finished
Evan Blok
Alliance Mt Eden
Won by Submission - 03:38
Roman Amosa Toa Martial Arts Whitianga
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
8
Finished
Pedro Martins
DAREDEVIL JIU JITSU
Won by points - 00:19
Jakob Nguyen Ochiba
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
10
Finished
Sulaiman Uzair Khalid
Dilmurodov BJJ
Won by points - 01:09
Omar Alhafian Dilmurodov BJJ
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
Finished
Mizuki Takada
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Won by Walkover - 03:22
Emma Rosie Alliance Mt Eden
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-10
Finished
Sam Kent
Bucklands Beach BJJ
Youssef Bouladam Dilmurodov BJJ Won by points - 04:00
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
8
Finished
Broc Messenger
Bucklands Beach BJJ
Won by Submission - 03:00
Mason Hansen Tukaha Rotorua
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
12
Finished
Jude Verryt
TUKAHA
Won by Submission - 00:41
Hazen Bosanac
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
11
Finished
Fletcher De Nicolo
Alliance Mt Eden
Uthmaan Bahadur Dilmurodov BJJ Won by points - 00:18
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
9
Finished
Josh Moffitt
Oliver MMA Browns Bay
Malachi Mataio Zero Gravity Martial Arts Won by Submission - 01:08
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
11
Finished
Tylar Cornwall
Toa Martial Arts Whitianga
Won by points - 04:00
Raad Swaileh Grappling-Lab BJJ Club Howick
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
13
Finished
Menzies Zoubi
Dilmurodov BJJ
Won by Submission - 02:22
Zack GIBBINS Coast Academy
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-11
Finished
Hameed Arwani
Dilmurodov BJJ
Omar Hardan Dilmurodov BJJ Won by Submission - 01:54
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
12
Finished
Gunnar Hart
Gracie Allegiance Team New Zealand
Won by points - 03:00
Lawrence Jacob Alabastro Oliver MMA New Lynn
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-8
Finished
Hugo Spencer
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Baci Penny Atos Auckland Won by Submission - 01:03
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -37.6kg
(8 MAT CONFIGURATION)
9
Finished
Rhys O'Connor
Tukaha Rotorua
Xavier Freitag Oliver MMA New Lynn Won by points - 04:00
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -49.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
8
Finished
Tiare Peretira
The Combat Centre
Che'-Nicole Hills Gracie Gym Whangaroa Won by points - 02:10
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -49.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
8
Finished
Kortez Dorset
Won by Submission - 03:09
Eric HUANG Bucklands Beach BJJ
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-12
Finished
Annabelle Nicholson
DAREDEVIL JIU JITSU
Won by Submission - 02:59
Puhikura Hohipa Alliance Mt Eden
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
8
Finished
Cyrus Te Puke
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Won by points - 03:00
Jihoo Lee The Combat Centre
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
14
Finished
Mahmoud El-Saddik
Dilmurodov BJJ
Daniel Geoghegan Oliver MMA Browns Bay Won by Submission - 00:30
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-14
Finished
Tyeesha Summer Tranquilino
DAREDEVIL JIU JITSU
Won by Submission - 01:46
Chelsie HUGHES Oliver MMA New Lynn
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
11
Finished
Unknown User
Oliver MMA Browns Bay
Won by points - 03:00
Mohamad Wael Alhafian Dilmurodov BJJ
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
10
Finished
Mateus Hooper
Alliance Mt Eden
Tayt Bowlin Bucklands Beach BJJ Won by Submission - 00:56
Girls Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
15
Finished
Kaitlyn Cornwall
Toa Martial Arts Whitianga
Won by points - 04:00
Sadie Budge GroundControl
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
10
Finished
Lincoln Easton
Alliance Mt Eden
Won by points - 04:00
Pietro Nonato GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -54.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
5
Finished
Eric HUANG
Bucklands Beach BJJ
Won by points - 04:00
Nooraldeen Safar Dilmurodov BJJ