Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Gi / Blue / Adult / Heavy (-94.1kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
2-26
Finished
Dale Roberts
Whangarei BJJ
Clark Lee The Combat Centre Won by points - 06:00
Women Gi / Purple / Adult / Light (-68kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
27
Finished
Cassandra Walker
Oliver MMA New Lynn
Won by points - 07:00
Sara Wang Alliance Mt Eden
Boys Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -80.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
30
Finished
Rata Sorrenson
TUKAHA
Jimi Whitehead Whangarei BJJ Won by Submission - 00:31
Men Gi / Purple / Adult / Heavy (-94.1kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
27
Finished
Alexis Courselle
TUKAHA
Won by points - 07:00
David Cocker
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
30
Finished
Nikora Hauraki
Alliance Mt Eden
Lewis Botica DAREDEVIL JIU JITSU Won by points - 03:00
Men Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Light (-76kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
30
Finished
Romano Isaia
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Patrick Darragh Zero Gravity Martial Arts Won by points - 05:00
Boys Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -80.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
31
Finished
Rhyin Cramond
TUKAHA
Won by Submission - 03:04
Josh O'Malley Oliver MMA Browns Bay
Girls Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -68.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
31
Finished
Maryam Al-sharifi
Alliance Mt Eden
Aurora Terry DAREDEVIL JIU JITSU Won by points - 04:00
Boys Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -80.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
32
Finished
Rata Sorrenson
TUKAHA
Won by points - 04:00
Josh O'Malley Oliver MMA Browns Bay
Men Gi / Blue / Adult / Super Feather (-64kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
2-29
Finished
Omar Zalat
Dilmurodov BJJ
Won by Submission - 04:15
Kaige Brown Oliver MMA Browns Bay
Men Gi / Purple / Master 2 (36+ yrs) / Middle (-82.1kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
1-29
Finished
Antonio Marsh
TUKAHA
Won by points - 07:00
Tao David Omarumutu Jiu Jitsu Club
Men Gi / Blue / Adult / Light (-76kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
31
Finished
Toby Gibb
Alliance Mt Eden
Garth Amrein Global Jiu Jitsu Academy Katikati Won by points - 05:00
Men Gi / Purple / Adult / Ultra Heavy (over 100.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
28
Finished
Viliami Ballard
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Won by points - 07:00
Spiro Kovac Alliance Mt Eden
Boys Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -63kg
(8 MAT CONFIGURATION)
26
Finished
Jayden Matich
The Combat Centre
Won by points - 04:00
Caleb Fawcett Tukaha Rotorua
Juvenile Men Gi / Orange / Juvenile Men / Feather (-61.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
Finished
Pedro Lucca Fernandes
Tu Kaha Auckland City
Won by Walkover
Jaeden Brown Oliver MMA Browns Bay
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
32
Finished
Waseem Bahadur
Dilmurodov BJJ
Won by points - 03:00
Ethan Yang VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Men Gi / Blue / Adult / Medium Heavy (-88.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
29
Finished
Isaac Snell
Bush Jitsu
Lucas Mazucato Pimentel Alliance Mt Eden Won by Submission - 01:43
Men Gi / Blue / Adult / Super Feather (-64kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
2-30
Finished
David Lee
Won by Submission - 03:16
Kannann Ganesh Dilmurodov BJJ
Boys Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -80.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
33
Finished
Jimi Whitehead
Whangarei BJJ
Won by Submission - 00:23
Rhyin Cramond TUKAHA
Men Gi / Blue / Master 3 (41+ yrs) / Middle (-82.1kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
34
Finished
Damien Tucker
Submission Takapuna
Richard O’Brien Oliver MMA New Lynn Won by Submission - 01:19
Men Gi / Blue / Master 1 (30+ yrs) / Light (-76kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
27
Finished
Zubair Moolla
Dilmurodov BJJ
Won by Submission - 04:04
Morgan Dearsly Alliance Mt Eden
Women Gi / Blue / Adult / Heavy (over 81.6kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
30
Finished
Bailey Lennard
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Won by points - 05:00
Mata Moeka’a Forge BJJ NZ
Men Gi / White / Adult / Super Feather (-64kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
32
Finished
Michel Luo
Kings Academy
Won by Submission - 02:02
Jeremy Jebaseelan Atos Auckland
Men Gi / Purple / Master 1 (30+ yrs) / Heavy (-94.1kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
1-31
Finished
Billy Morgan
Zero Gravity Martial Arts
Won by points - 07:00
Hugh Green Alliance Mt Eden
Men Gi / Purple / Adult / Medium Heavy (-88.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
29
Finished
Joe Hopkins
Alliance Mt Eden
William Schrader Manawatu BJJ Won by Submission - 03:38
Men Gi / Blue / Master 1 (30+ yrs) / Feather (-70kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
35
Finished
Charles Johnston
Oliver MMA New Lynn
Anthony Bowler Oliver MMA Browns Bay Won by points - 06:00
Men Gi / Blue / Adult / Heavy (-94.1kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
2-27
Finished
Joel Ross
GroundControl
Mike Capper Zero Gravity Martial Arts Won by Submission - 02:45
Men Gi / White / Adult / Feather (-70kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
35
Finished
Amadeus Diamond
Patrick Ruggle Toa Martial Arts Whitianga Won by Submission - 00:39
Men Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Light (-76kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
33
Finished
Brendan Kitching
Zero Gravity Martial Arts
Won by points - 05:00
Romano Isaia Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Men Gi / White / Adult / Feather (-70kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
36
Finished
Rory O'keeffe
Won by Submission - 04:46
Abdul Wahid Nazif Dilmurodov BJJ
Juvenile Men Gi / Orange / Juvenile Men / Feather (-61.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
25
Finished
Drew O'Connor
Tukaha Rotorua
Won by points - 05:00
Pedro Lucca Fernandes Tu Kaha Auckland City
Men Gi / Blue / Master 1 (30+ yrs) / Light (-76kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
28
Finished
David Kohout
Marc Kitching Zero Gravity Martial Arts Won by points - 06:00