Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
19
Finished
Danny Wills
Alliance Mt Eden
Won by Submission - 03:00
Kade Sodeau Oliver MMA New Lynn
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
22
Finished
Menzies Zoubi
Dilmurodov BJJ
Vincent Smith Won by Submission - 03:26
Girls Gi / White / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
21
Finished
Sophie Marshall-Hanson
Bush Jitsu
Patrezcija Vuletic-Petch Tukaha Rotorua Won by points - 04:00
Men Gi / Purple / Adult / Middle (-82.1kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
1-24
Finished
Ryan Medcalf
Bucklands Beach BJJ
Won by Submission - 01:32
Jordan Minifie Oliver MMA New Lynn
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / over 59kg
(8 MAT CONFIGURATION)
16
Finished
Ahmed Shawish
Dilmurodov BJJ
Won by Submission - 00:58
Sunny Hamiora Gracie Gym Whangaroa
Men Gi / Blue / Adult / Super Heavy (-100.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
2-21
Finished
Marcus Handley
Bush Jitsu
Won by Submission - 05:52
Kim Voon Alliance Mt Eden
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
20
Finished
Tyler Simpson
Carlson Gracie Queenstown
Won by points - 04:00
Jai Field Oliver MMA New Lynn
Boys Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -68.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
21
Finished
Flynn Simpson
Toa Martial Arts Whitianga
Won by Submission - 03:27
Toa Tahana Whangarei BJJ
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
20
Finished
Kye Gault
Whaingaroa BJJ
Won by points - 04:00
Alrazi Swaileh Grappling-Lab BJJ Club Howick
Boys Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -57.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
20
Finished
Noah Askey
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Alex Suddens Tu Kaha Auckland City Won by Submission - 01:48
Girls Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -63kg
(8 MAT CONFIGURATION)
23
Finished
Scarlett Morgan
Zero Gravity Martial Arts
Charlie Pettman Oliver MMA New Lynn Won by points - 01:50
Boys Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -68.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
22
Finished
Anton Te Dorsthorst
Oliver MMA New Lynn
Won by points - 04:00
Dante Hansen Tukaha Rotorua
Boys Gi / White / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
18
Finished
Rayhan Bouladam
Dilmurodov BJJ
Zakariya Hussain Dilmurodov BJJ Won by points - 04:00
Boys Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -57.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
21
Finished
Jaeden Brown
Oliver MMA Browns Bay
Won by points - 01:06
Charles Johnston Oliver MMA New Lynn
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
21
Finished
Ward Chahoud
Grappling-Lab BJJ Club Howick
Kai Fyson Oliver MMA Browns Bay Won by points - 04:00
Men Gi / Blue / Adult / Middle (-82.1kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
1-21
Finished
Unknown User
Tauranga BJJ
Won by Submission - 03:46
Mateo Servidio TUKAHA
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
21
Finished
Hugh Donovan
Won by points - 04:00
Yahya Dilmurodov Dilmurodov BJJ
Men Gi / Blue / Adult / Ultra Heavy (over 100.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
2-23
Finished
Tupu Sio
Forge BJJ NZ
Won by Submission - 04:34
Romeo Pawa
Boys Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -68.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
23
Finished
Jonny-rex Smith
Bush Jitsu
Won by Submission - 02:04
Flynn Simpson Toa Martial Arts Whitianga
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
22
Finished
Valera Shcherbakov
Oliver MMA Browns Bay
Won by Submission - 01:16
Lucas Martins DAREDEVIL JIU JITSU
Men Gi / Black / Master 1 (30+ yrs) / Super Heavy (-100.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
23
Finished
Vaughan Antonio
Manawatu BJJ
Gledson Cigano GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU Won by points - 08:00
Girls Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
24
Finished
Cleo Exell
Carlson Gracie Queenstown
Won by Submission - 02:37
Isabella White Toa Martial Arts Whitianga
Juvenile Men Gi / White / Juvenile Men / Middle (-74.8kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
23
Finished
Brady Bullock
Alliance Mt Eden
Won by points - 05:00
Theo Dodd Forge BJJ NZ
Girls Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
23
Finished
Kiana Horo-Kiriwera
Alliance Mt Eden
Manuela Munhoes GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU Won by points - 04:00
Men Gi / Blue / Adult / Light (-76kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
24
Finished
Jack Donaldson
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Toby Gibb Alliance Mt Eden Won by points - 05:00
Men Gi / Blue / Adult / Heavy (-94.1kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
2-24
Finished
Joel Ross
GroundControl
Won by points - 06:00
Dale Roberts Whangarei BJJ
Boys Gi / White / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
22
Finished
Coby Finlayson
Oliver MMA Browns Bay
Khan Glover Bucklands Beach BJJ Won by Submission - 01:42
Juvenile Men Gi / Blue / Juvenile Men / Middle (-74.8kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
1-18
Finished
Conor Johnson
Oliver MMA Browns Bay
Won by Disqualification (disqualification) - 01:50
Corban Glew
Boys Gi / White / Kid 6 - Teen / -63kg
(8 MAT CONFIGURATION)
23
Finished
Caleb Foreman
Whangarei BJJ
Won by points - 04:00
Arystan Abdurakhmanov Tukaha Jiu Jitsu
Men Gi / Purple / Adult / Feather (-70kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
1-25
Finished
Ignacio Olmos
Tu Kaha Waiheke
Won by Submission - 06:25
Vinicius Tsugi AucklandBJJ.com
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
24
Finished
Jai Field
Oliver MMA New Lynn
Won by Decision - 01:45
Ward Chahoud Grappling-Lab BJJ Club Howick
Juvenile Men Gi / White / Juvenile Men / Feather (-61.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
24
Finished
Tao Zhang
Grappling-Lab BJJ Club Howick
Charlie Kim Bush Jitsu Won by points - 05:00