Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -39.5kg
(No-Gi Regionals)
21
Finished
Connor McSaveney
Zero Gravity Martial Arts
Won by points - 04:00
Max De Mari Alliance Mt Eden
Girls No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -49kg
(No-Gi Regionals)
2-22
Finished
Maia Martin
ROC Taupo
Cail Bowlin Bucklands Beach BJJ Won by points - 04:00
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(No-Gi Regionals)
13
Finished
Lane Bleakley
ROC Taupo
Won by Submission - 00:59
Jude Verryt Martial Fitness
Boys No-Gi / Grey / -42.6kg / Kid 5 - Youth
(No-Gi Regionals)
14
Finished
Jordie Elliott
Fresh Jiu-Jitsu
Dylan Lucas Leilua Oliver MMA South Auckland Won by points - 04:00
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(No-Gi Regionals)
1-19
Finished
Luca De Mari
Alliance Mt Eden
Devan Hansen Tukaha Rotorua Won by points - 03:00
Boys No-Gi / White / -61.7kg / Kid 5 - Youth
(No-Gi Regionals)
16
Finished
Royel Banik Hape
Gracie Gym Tauranga
Won by Submission - 00:27
Logan Allen Martial Fitness
Boys No-Gi / White / Kid 5 - Youth / -55.3kg
(No-Gi Regionals)
18
Finished
Jarred Monteith
Martial Fitness
Won by Submission - 01:29
Josh O'Malley Oliver MMA Browns Bay
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / over 73.5kg
(No-Gi Regionals)
19
Finished
Carlos Tatupu
Oliver MMA South Auckland
Won by Submission - 00:13
Cody Taylor Oliver MMA New Lynn
Girls No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -39.5kg
(No-Gi Regionals)
2-23
Finished
Saya Kraetzer
Oliver MMA New Lynn
Wiremu Degenkolbe Oliver MMA New Lynn Won by points - 04:00
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(No-Gi Regionals)
14
Finished
Oliver Ducker
Alliance Mt Eden
Connor Moran Mount Maunganui Jiu Jitsu Won by points - 04:00
Boys No-Gi / White / Kid 4 - Junior / -30.4kg
(No-Gi Regionals)
1-21
Finished
Rhys O'Connor
Tukaha Rotorua
Tyson Taui Gracie Gym Tauranga Won by points - 04:00
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -49kg
(No-Gi Regionals)
22
Finished
Iraia Watene
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Anton Te Dorsthorst Oliver MMA New Lynn Won by Submission - 00:33
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(No-Gi Regionals)
10
Finished
Hamish Donaldson
Ochiba
Benji Amuimuia Ochiba Won by Submission - 02:03
Girls No-Gi / Grey / -61.7kg / Kid 5 - Youth
(No-Gi Regionals)
18
Finished
Ciara Stanaway
Oliver MMA Browns Bay
Won by points - 04:00
Christli Ismail Bucklands Beach BJJ
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -39.5kg
(No-Gi Regionals)
25
Finished
Sean Findlay
DAREDEVIL JIU JITSU
Won by points - 04:00
Connor McSaveney Zero Gravity Martial Arts
Boys No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -49kg
(No-Gi Regionals)
18
Finished
Jonny-rex Smith
Whangarei BJJ
Won by Submission - 01:26
Caleb Fawcett Tukaha Rotorua
Boys No-Gi / Grey / -39.5kg / Kid 4 - Junior
(No-Gi Regionals)
1-23
Finished
Jacob Coghlan
Alliance Mt Eden
Carmelo Morton Alliance Mt Eden Won by points - 05:00
Girls No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -49kg
(No-Gi Regionals)
2-24
Finished
Tabatha Foster
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Cail Bowlin Bucklands Beach BJJ Won by points - 04:00
Boys No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -55.3kg
(No-Gi Regionals)
21
Finished
Bailey-Rae O'brien
Gracie Gym Whangaroa
Dante Hansen Tukaha Rotorua Won by Submission - 02:20
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / over 73.5kg
(No-Gi Regionals)
20
Finished
Carlos Tatupu
Oliver MMA South Auckland
Won by Submission - 01:28
Cody Taylor Oliver MMA New Lynn
Girls No-Gi / Grey / -36.3kg / Kid 5 - Youth
(No-Gi Regionals)
22
Finished
Emily Scrimgeour
Won by Submission - 00:26
Shyla Mulholland
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -39.5kg
(No-Gi Regionals)
23
Finished
Levi Gear
Ochiba
Tyler Bromley Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy Won by Submission - 01:29
Boys No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -49kg
(No-Gi Regionals)
19
Finished
Jonny-rex Smith
Whangarei BJJ
Caleb Fawcett Tukaha Rotorua Won by Submission - 01:28
Girls No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -61.7kg
(No-Gi Regionals)
2-25
Finished
Kaitlyn Tatupu
Oliver MMA South Auckland
Won by Submission - 00:50
Hailey Jade Conway Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Boys No-Gi / White / -49kg / Kid 5 - Youth
(No-Gi Regionals)
1-26
Finished
Taylor Capper
Zero Gravity Martial Arts
Won by Submission - 01:17
Christoph Meyer Bucklands Beach BJJ
Girls No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -55.3kg
(No-Gi Regionals)
2-26
Finished
Desire Talia Pologa
Oliver MMA New Lynn
Won by Submission - 00:20
Tayla Elliott Fresh Jiu-Jitsu
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -49kg
(No-Gi Regionals)
23
Finished
Campbell Benton
Oliver MMA Browns Bay
Won by Submission - 01:32
Aimon Kissun Oliver MMA New Lynn
Girls No-Gi / Grey / -36.3kg / Kid 5 - Youth
(No-Gi Regionals)
24
Finished
Emily Scrimgeour
Won by Submission - 01:05
Shyla Mulholland
Boys No-Gi / Grey / -39.5kg / Kid 4 - Junior
(No-Gi Regionals)
1-24
Finished
Jacob Coghlan
Alliance Mt Eden
Carmelo Morton Alliance Mt Eden Won by Submission - 03:12
Girls No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -61.7kg
(No-Gi Regionals)
2-27
Finished
Kaitlyn Tatupu
Oliver MMA South Auckland
Won by Submission - 03:35
Hailey Jade Conway Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Boys No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -55.3kg
(No-Gi Regionals)
22
Finished
Bailey-Rae O'brien
Gracie Gym Whangaroa
Dante Hansen Tukaha Rotorua Won by Submission - 03:07
Girls No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -68kg
(No-Gi Regionals)
27
Finished
Anise Umaga
Alliance Mt Eden
Bianca Fafeita Tukaha Rotorua Won by Submission - 03:24