Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(8 Mat Configuration)
2-31
Finished
Fin Polkinghorne
Ochiba
Won by Submission - 01:43
Joseph Hicks Oliver MMA South Auckland
Women No-Gi / Purple / Adult / Medium Heavy (-80.3kg)
(8 Mat Configuration)
37
Finished
Faith McMah
Iron Wolves Team
MICHELLE MONTAGUE Core MMA Hamilton Won by Submission - 04:40
Boys No-Gi / White / Kid 6 - Teen / -67.6kg
(8 Mat Configuration)
1-34
Finished
Kahale Gross
Lions Den Whangarei
Kiwi Duncan Lions Den Whangarei Won by Submission - 01:44
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Heavy (-86.6kg)
(8 Mat Configuration)
34
Finished
Patrick Beirne
Lions Den Whangarei
Won by Submission - 00:55
Giovanni Ranga Reign Mma
Girls No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -55.3kg
(8 Mat Configuration)
28
Finished
Desire Talia Pologa
Oliver MMA New Lynn
Won by points - 04:00
Kaiya Gates Underground BJJ Te Puna
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Middle (-73kg)
(8 Mat Configuration)
31
Finished
Jack Gibson
Core MMA Hamilton
Won by Submission - 04:51
Alex Macmillan Bucklands Beach BJJ
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Super Heavy (over 86.6kg)
(8 Mat Configuration)
33
Finished
Kinah George - Koteka
Reign Mma
Won by Submission - 04:07
Neo Costar Inglewood BJJ
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -44kg
(8 Mat Configuration)
2-35
Finished
TYSON Hansen
Tukaha Rotorua
Won by points - 04:00
Dylan Lucas Leilua Oliver MMA South Auckland
Girls No-Gi / Yellow / -39.5kg / Kid 4 - Junior
(8 Mat Configuration)
27
Finished
Saya Kraetzer
Oliver MMA New Lynn
Savanna Scrimgeour Won by points - 04:00
Girls No-Gi / Grey / Kid 6 - Teen / -55.8kg
(8 Mat Configuration)
1-37
Finished
Tayla Elliott
Fresh Jiu-Jitsu
Won by Submission - 03:20
Chloe Tough Bucklands Beach BJJ
Juvenile Men No-Gi / Blue / Juvenile Men / Light (-66.2kg)
(8 Mat Configuration)
39
Finished
Max Gutry
Gracie Humaita NZ
Won by Submission - 00:49
Lachlan Bird Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Girls No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -49kg
(8 Mat Configuration)
31
Finished
Cail Bowlin
Bucklands Beach BJJ
Tamia Gascoigne Oliver MMA New Lynn Won by Submission - 01:45
Women No-Gi / Blue / Adult / Light (-66.2kg)
(8 Mat Configuration)
38
Finished
Cassandra Walker
Oliver MMA New Lynn
Won by points - 06:00
Freya Bruce Manawatu BJJ
Juvenile Women No-Gi / White / Juvenile Women / Under 110kgs
(8 Mat Configuration)
37
Finished
Te Whetu Rangitia O Te Rangi Young-Moeke
Tsunami ST Tuwharetoa
Won by points - 05:00
Eternity Thompson Tsunami Southern Tribes Tuwharetoa
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Light (-66.2kg)
(8 Mat Configuration)
36
Finished
Cody Dreyer
Oliver MMA New Lynn
Brandon Meyer VR Jiu Jitsu - Pakuranga Won by points - 05:00
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(8 Mat Configuration)
2-32
Finished
Tyler Bromley
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Won by points - 04:00
Jesse Pouwhare Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Juvenile Men No-Gi / Blue / Juvenile Men / Medium Heavy (-79.8kg)
(8 Mat Configuration)
34
Finished
Joseph Barton
Hori Thai Rotorua
Won by Submission - 00:19
Gianni Munro Gracie Humaita NZ
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -36.3kg
(8 Mat Configuration)
29
Finished
Conor Lamb
Zero Gravity Martial Arts
Max Shallard Oliver MMA New Lynn Won by points - 04:00
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Middle (-73kg)
(8 Mat Configuration)
32
Finished
Jack Gibson
Core MMA Hamilton
Won by Submission - 02:05
Alex Macmillan Bucklands Beach BJJ
Girls No-Gi / White / -36.3kg / Kid 5 - Youth
(8 Mat Configuration)
1-33
Finished
Manaia KERR
Hybrid Training Centre
Won by Submission - 03:57
Emily Scrimgeour
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -61.7kg
(8 Mat Configuration)
26
Finished
Royel Banik Hape
Gracie Gym Tauranga
Won by Submission - 00:49
Karauria Ruwhiu Te Kura Awhio Gisborne
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(8 Mat Configuration)
2-34
Finished
Shyla Mulholland
Won by Submission - 01:21
Shona Karan VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Juvenile Men No-Gi / Blue / Juvenile Men / Medium Heavy (-79.8kg)
(8 Mat Configuration)
35
Finished
Joseph Barton
Hori Thai Rotorua
Won by Submission - 01:05
Gianni Munro Gracie Humaita NZ
Girls No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -55.3kg
(8 Mat Configuration)
29
Finished
Unknown User
Te Kura Awhio Gisborne
Kaiya Gates Underground BJJ Te Puna Won by points - 04:00
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Super Heavy (over 86.6kg)
(8 Mat Configuration)
34
Finished
Unknown User
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Won by points - 05:00
Jedi George - Koteka Reign Mma
Women No-Gi / Blue / Adult / Light (-66.2kg)
(8 Mat Configuration)
39
Finished
Ana Moceyawa
Oliver MMA New Lynn
Won by Submission - 03:35
Sarah Wong Tu Kaha Auckland City
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -36.3kg
(8 Mat Configuration)
31
Finished
Caleb Bromley
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 01:05
Levi Hicks Oliver MMA South Auckland
Juvenile Men No-Gi / Blue / Juvenile Men / Light (-66.2kg)
(8 Mat Configuration)
40
Finished
Max Gutry
Gracie Humaita NZ
Won by Submission - 04:08
Greg Thompson Whangarei BJJ
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -44kg
(8 Mat Configuration)
2-36
Finished
Eria Rika-Moore
Hori Thai Rotorua
Won by Submission - 02:34
Nikau Parkinson Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Boys No-Gi / White / Kid 6 - Teen / -67.6kg
(8 Mat Configuration)
1-35
Finished
Kahale Gross
Lions Den Whangarei
Won by points - 04:00
Kiwi Duncan Lions Den Whangarei
Girls No-Gi / Yellow / -39.5kg / Kid 4 - Junior
(8 Mat Configuration)
28
Finished
Tayla Taulu
Alliance Mt Eden
Wiremu Degenkolbe Oliver MMA New Lynn Won by points - 04:00
Boys No-Gi / White / Kid 5 - Youth / -42.6kg
(8 Mat Configuration)
2-39
Finished
Logan Drinnan
Zero Gravity Martial Arts
Xander Webb VR Jiu Jitsu - Pakuranga Won by Submission - 00:55