Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / under 39.5kg
(Friday No-Gi)
13
Finito
Riley Bryant
Oliver MMA New Lynn
Tyler Bromley Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy Won by Decision - 02:12
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / under 49.9kg
(Friday No-Gi)
10
Finito
Arama Campbell
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Mason Lake Will Machado - Comp Team Won by Submission - 01:01
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 34.9kg
(Friday No-Gi)
14
Finito
Kōtuku Hollings
Hori Thai Rotorua
Aruahi MOULON ARIMAT Won by Submission - 00:35
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 49kg
(Friday No-Gi)
12
Finito
Lucas Djaiz
Ochiba
Te Aotuuroa Samson Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy Won by Submission - 00:48
Boys No-Gi / Orange / Kid 5 - Youth / under 42.6kg
(Friday No-Gi)
15
Finito
Conor Lamb
Zero Gravity Martial Arts
Vincent Stanton Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy Won by points - 04:00
Boys No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / under 55.8kg
(Friday No-Gi)
13
Finito
Caleb Wilson
Axis BJJ NZ
Anton Te Dorsthorst Oliver MMA New Lynn Won by Submission - 01:33
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / under 79.4kg
(Friday No-Gi)
17
Finito
Carlos Tatupu
Oliver MMA South Auckland
Won by Submission - 00:55
Josh O'Malley Oliver MMA Browns Bay
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / under 34.9kg
(Friday No-Gi)
12
Finito
Ray Botica
Won by Submission - 00:42
Charlie Smith Westside Jiu-Jitsu
Girls No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 49kg
(Friday No-Gi)
9
Finito
Cheyanne Torrington
Hori Thai Rotorua
Tayla Taulu Alliance Mt Eden Won by Submission - 03:39
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 34.9kg
(Friday No-Gi)
15
Finito
Xavier Freitag
Won by points - 04:00
Rhys O'Connor Tukaha Rotorua
Girls No-Gi / Green / Kid 6 - Teen / under 61.7kg
(Friday No-Gi)
16
Finito
Desire Talia Pologa
Oliver MMA New Lynn
Won by points - 04:00
Nicky Karaitiana Fresh Jiu-Jitsu
Juvenile Women No-Gi / Blue / Juvenile Women / Medium Heavy (over 70.8kg)
(Friday No-Gi)
Finito
Eternity Thompson
Equipe Tsunami Brazilian Jiu-Jitsu
Won by Walkover - 00:53
Massey Ferguson Hori Thai Rotorua
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / under 34.9kg
(Friday No-Gi)
16
Finito
Oliver Taylor-Fisher
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 00:53
Benji Amuimuia Ochiba
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / under 48.5kg
(Friday No-Gi)
18
Finito
Emerson Webber
Oliver MMA Browns Bay
Levi Gear Ochiba Won by Submission - 00:39
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 49kg
(Friday No-Gi)
13
Finito
TYSON Hansen
Tukaha Rotorua
Won by Submission - 02:21
Alex Suddens Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 42.6kg
(Friday No-Gi)
10
Finito
Jesse Pouwhare
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Seth Warwick Axis BJJ NZ Won by Decision - 02:50
Girls No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 42.6kg
(Friday No-Gi)
19
Finito
Courtney Valentine
Inglewood BJJ
Bronte Rippin Alliance Mt Eden Won by Submission - 00:17
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / under 49.9kg
(Friday No-Gi)
11
Finito
Drew O'Connor
Tukaha Rotorua
REVATUA ATENI ARIMAT Won by Submission - 03:57
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 30.4kg
(Friday No-Gi)
16
Finito
Malachi Mataio
Zero Gravity Martial Arts
Won by points - 04:00
Jace Freeman Coast Academy
Boys No-Gi / Orange / Kid 5 - Youth / under 55.3kg
(Friday No-Gi)
13
Finito
Karlee Winiata
Gracie Gym Palmerston North
Dante Hansen Tukaha Rotorua Won by points - 04:00
Boys No-Gi / Yellow / under 67.6kg / Kid 6 - Teen
(Friday No-Gi)
12
Finito
Dre Waru
Tsunami ST Tuwharetoa
Won by Submission - 01:33
Lennon Godoy Checkmat Christchurch
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 49kg
(Friday No-Gi)
14
Finito
Te Aotuuroa Samson
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 01:28
Trent Grimmer Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 34.9kg
(Friday No-Gi)
16
Finito
Tytan Tewhakaara
Won by Submission - 02:31
Vincent Smith
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / under 39.5kg
(Friday No-Gi)
14
Finito
Jesse Taulu
Alliance Mt Eden
Won by Submission - 03:22
Riley Bryant Oliver MMA New Lynn
Girls No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 49kg
(Friday No-Gi)
10
Finito
Morgan Rogers
Wiremu Degenkolbe Oliver MMA New Lynn Won by Submission - 02:06
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / under 79.4kg
(Friday No-Gi)
18
Finito
Dominic Martin
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Joshua Marshall Oliver MMA Browns Bay Won by Submission - 02:10
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / over 73.5kg
(Friday No-Gi)
13
Finito
Ismaeel Williams - Stehlin
Reign Mma
Manutahi Teaha TAHITI GORILLA CSLG Won by points - 04:00
Boys No-Gi / White / Kid 6 - Teen / under 61.7kg
(Friday No-Gi)
17
Finito
Ruan Van Winkel
Gracie Gym Palmerston North
Noah Farley Clark Gracie Tauranga Won by points - 02:28
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 34.9kg
(Friday No-Gi)
17
Finito
Kahi Gomph
ARIMAT
Lachlan Ah Mann Oceanside Jiu Jitsu NZ Won by points
Boys No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / under 55.8kg
(Friday No-Gi)
14
Finito
Jack Cains
Gracie Gym Palmerston North
Won by Submission - 00:40
Caleb Wilson Axis BJJ NZ
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / under 34.9kg
(Friday No-Gi)
17
Finito
Oliver Taylor-Fisher
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Jai Field Oliver MMA New Lynn Won by points - 04:00
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 49kg
(Friday No-Gi)
15
Finito
Alex Suddens
Oliver MMA New Lynn
Won by points - 04:00
Trent Grimmer Oliver MMA New Lynn