Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Purple / Adult / Light (-74.2kg)
(No-Gi Regionals)
1-50
완료됨
Andrew Brown
Core MMA Hamilton
Clinton Terry Tu Kaha Auckland City Won by Submission - 02:40
Men No-Gi / White / Adult / Light (-74.2kg)
(No-Gi Regionals)
36
완료됨
Rupert Bain
Core MMA Hamilton
Nevada Baines Gracie Allegiance Team New Zealand Won by Submission - 01:34
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (-74.2kg)
(No-Gi Regionals)
완료됨
Jack Clifford
Redcat Academy
Won by Walkover
Ryan Baxter Tu Kaha Auckland City
Men No-Gi / Brown / Adult / Super Heavy (-98.4kg)
(No-Gi Regionals)
1-46
완료됨
Laurance Pene
AucklandBJJ.com
Marc Lelievre Core MMA Hamilton Won by Submission - 02:50
Men No-Gi / Purple / Adult / Feather (-68kg)
(No-Gi Regionals)
2-41
완료됨
Latham Stevens
Hammerhead MMA
Won by points - 07:00
Yoshi Koyama Tu Kaha Auckland City
Women No-Gi / Blue / Adult / Light (-66.2kg)
(No-Gi Regionals)
44
완료됨
Juliet Saul
Tu Kaha Waiheke
Annie Lee Oliver MMA New Lynn Won by points - 06:00
Men No-Gi / Black / Middle (-80.2kg)
(No-Gi Regionals)
39
완료됨
Bryce Gambirazzi
Andrew Craven Zero Gravity Martial Arts Won by points - 08:00
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (-74.2kg)
(No-Gi Regionals)
완료됨
Benjamin Scouse
NOKE MARTAL ARTS
Anders Tronelius Clark Gracie Tauranga Won by Walkover
Men No-Gi / Purple / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(No-Gi Regionals)
1-48
완료됨
Steven Booth
Submission Lab
Chris ODonoghue Atos Auckland Won by points - 07:00
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (-74.2kg)
(No-Gi Regionals)
36
완료됨
Ryan Sheridan
Atos Auckland
Ray Daniels Oliver MMA Browns Bay Won by points - 06:00
Men No-Gi / White / Adult / Light (-74.2kg)
(No-Gi Regionals)
37
완료됨
Peter Bishop
Core MMA Hamilton
Won by points - 05:00
Sea Kohler Tu Kaha Auckland City
Men No-Gi / Blue / Master 2 (36+ yrs) / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(No-Gi Regionals)
2-45
완료됨
Eugene Banicevich
Oliver MMA New Lynn
Mathew Stanton Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy Won by points - 05:00
Women No-Gi / Blue / Adult / Light (-66.2kg)
(No-Gi Regionals)
45
완료됨
Sarah Archer
Hammerhead MMA
Rebecca Annan Alliance Mt Eden Won by points - 03:47
Men No-Gi / Purple / Adult / Light (-74.2kg)
(No-Gi Regionals)
1-51
완료됨
Andrew Brown
Core MMA Hamilton
Clinton Terry Tu Kaha Auckland City Won by Submission - 03:32
Men No-Gi / White / Adult / Middle (-80.2kg)
(No-Gi Regionals)
44
완료됨
Harry Healy
Tu Kaha North Shore
Shane Willis Won by Submission - 00:47
Men No-Gi / Brown / Adult / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(No-Gi Regionals)
42
완료됨
Joesef Hamblin
Core MMA Hamilton
Won by points - 08:00
Warren Setu Clinch BJJ South Auckland
Men No-Gi / White / Adult / Light (-74.2kg)
(No-Gi Regionals)
38
완료됨
Ethan Grantley
Martial Fitness
Marty Pike Clinch BJJ South Auckland Won by Submission - 02:57
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (-74.2kg)
(No-Gi Regionals)
완료됨
Jack Clifford
Redcat Academy
Anders Tronelius Clark Gracie Tauranga Won by Walkover
Men No-Gi / Purple / Adult / Feather (-68kg)
(No-Gi Regionals)
2-42
완료됨
Ryan Medcalf
Bucklands Beach BJJ
Won by Submission - 00:47
Nick Thornton Oliver MMA Browns Bay
Men No-Gi / White / Adult / Middle (-80.2kg)
(No-Gi Regionals)
Men No-Gi / Blue / Master 2 (36+ yrs) / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(No-Gi Regionals)
2-46
완료됨
Tyrone Archer
Kobra Kai
Colin Bennett Art of Combat Won by Submission - 04:12
Women No-Gi / Blue / Adult / Light (-66.2kg)
(No-Gi Regionals)
46
완료됨
Jenna Leeuw
Oliver MMA New Lynn
Juliet Saul Tu Kaha Waiheke Won by points - 06:00
Men No-Gi / Blue / Adult / Super Heavy (-98.4kg)
(No-Gi Regionals)
1-53
완료됨
Rikki Swete
Carlson Gracie Queenstown
Alexis Courselle Tu Kaha Auckland City Won by Submission - 05:24
Men No-Gi / White / Adult / Light (-74.2kg)
(No-Gi Regionals)
39
완료됨
Iain Parsons
Gracie Allegiance Team New Zealand
Won by Submission - 01:21
Tze Wei Sneah Alliance Mt Eden
Men No-Gi / Blue / Adult / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(No-Gi Regionals)
2-47
완료됨
Dan Nicholson
GroundControl
Won by Submission - 05:03
Josh Ratcliff Hammerhead MMA
Men No-Gi / White / Adult / Light (-74.2kg)
(No-Gi Regionals)
40
완료됨
Marty Pike
Clinch BJJ South Auckland
Won by points - 05:00
Sea Kohler Tu Kaha Auckland City
Men No-Gi / Black / Middle (-80.2kg)
(No-Gi Regionals)
40
완료됨
Bryce Gambirazzi
Andrew Craven Zero Gravity Martial Arts Won by points - 08:00
Men No-Gi / White / Adult / Middle (-80.2kg)
(No-Gi Regionals)
46
완료됨
Joe Hopkins
Alliance Mt Eden
Won by Submission - 03:04
Sean Fitzgibbon Alliance Mt Eden
Women No-Gi / Blue / Adult / Light (-66.2kg)
(No-Gi Regionals)
47
완료됨
Katherine Buchanan
Oliver MMA New Lynn
Won by Submission - 05:07
Sarah Archer Hammerhead MMA
Men No-Gi / Blue / Adult / Super Heavy (-98.4kg)
(No-Gi Regionals)
1-54
완료됨
Pane Hart
Alex Patrick Maxwell Te Kura Awhio Gisborne Won by points - 06:00
Men No-Gi / White / Adult / Heavy (-92.30kg)
(No-Gi Regionals)
2-48
완료됨
Te Umawera O’Donnell
Oliver MMA South Auckland
Won by points - 03:37
Kalin Lewis Atos Auckland
Men No-Gi / White / Adult / Light (-74.2kg)
(No-Gi Regionals)
41
완료됨
Iain Parsons
Gracie Allegiance Team New Zealand
Won by Submission - 02:19
Rupert Bain Core MMA Hamilton