Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -63kg
(10 MAT 9AM START)
8-23
Ferdig
Meila De Souza
The Combat Centre
Seier på submission - 01:41
Savanna Lowther Balmoral Lee Gar Auckland City
Men Gi / Blue / Adult / Super Heavy (-100.2kg)
(10 MAT 9AM START)
21
Ferdig
Josh Ashton
Atos Auckland
Seier med poeng - 06:00
Stephen Mcallister Alliance Mt Eden
Men Gi / Blue / Adult / Middle (-82.1kg)
(10 MAT 9AM START)
2-22
Ferdig
Alex Ewen
Alliance Mt Eden
Seier med poeng - 06:00
Doohan Robson Fresh Jiu-Jitsu
Girls Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -51.3kg
(10 MAT 9AM START)
4-22
Ferdig
Sadie Budge
GroundControl
Seier med poeng - 04:00
Darlia Riwhi-Hill Oliver MMA South Auckland
Juvenile Men Gi / White / Juvenile Men / Feather (-61.2kg)
(10 MAT 9AM START)
23
Ferdig
Jacob Cox
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
João Vitor Wörner Alliance Jiu Jitsu North Shore Seier på submission - 02:48
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(10 MAT 9AM START)
Ferdig
Louis Mathis
Fresh Jiu-Jitsu
Aryan Liddell The Combat Centre Seier på Walkover
Boys Gi / White / Kid 6 - Teen / -68.9kg
(10 MAT 9AM START)
1-20
Ferdig
Mark Yakovenko
Auckland SAMBO Club
Seier med poeng - 04:00
Theo Mitchell Westside Jiu-Jitsu
Men Gi / Blue / Adult / Feather (-70kg)
(10 MAT 9AM START)
6-24
Ferdig
Pietro Nonato
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
David Lee Syzygy BJJ Seier med poeng - 06:00
Juvenile Men Gi / Blue / Juvenile Men / Heavy (-88.5kg)
(10 MAT 9AM START)
8-24
Ferdig
Gus Iversen
Alliance Mt Eden
Waahangateranginui Downes Tukaha Rotorua Seier med poeng - 05:00
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -44kg
(10 MAT 9AM START)
7-21
Ferdig
Adam Shen
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Seier på submission - 01:32
Zeb Van Egmond Heads Brazilian Jiu Jitsu
Girls Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(10 MAT 9AM START)
5-23
Ferdig
Maci Laarakkers
Choice Jiu Jitsu Academy
Seier på submission - 00:44
Tyla White
Boys Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(10 MAT 9AM START)
21
Ferdig
Liam Prestidge
Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Lucas Martins DAREDEVIL JIU JITSU Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -44kg
(10 MAT 9AM START)
7-22
Ferdig
Ashton Wiessing
TORQUE BJJ
Seier på submission - 02:17
Curt Dabalos Grappling-Lab BJJ Club Howick
Men Gi / Blue / Adult / Heavy (-94.1kg)
(10 MAT 9AM START)
25
Ferdig
Tom Alderton
Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Logan Bowers Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA Seier på submission - 05:53
Girls Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -51.3kg
(10 MAT 9AM START)
Ferdig
Abigail Stevens
DAREDEVIL JIU JITSU
Seier på Walkover
Duda Silva Alliance Mt Eden
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(10 MAT 9AM START)
5-22
Ferdig
Saxon Martin
ALIVE dojo
Seier på submission - 01:01
Hamza Dadabhai
Boys Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -45.4kg
(10 MAT 9AM START)
1-24
Ferdig
Brayden Hughes
STMA Brasa
Seier på submission - 00:35
Brayden Read Oliver MMA New Lynn
Girls Gi / White / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(10 MAT 9AM START)
4-25
Ferdig
Mackenzie Douglas
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Isa Hamill Eastside Grapplers Aotearoa Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -44kg
(10 MAT 9AM START)
7-23
Ferdig
JJ Blake
ALIVE dojo
Eli Wilkin Heads Brazilian Jiu Jitsu Seier på submission - 00:56
Juvenile Women Gi / White / Juvenile Women / Light (-65.8kg)
(10 MAT 9AM START)
22
Ferdig
Alexia Touchette
Alliance Mt Eden
Hanalei Purea Coromandel BJJ Seier på submission - 02:22
Juvenile Men Gi / Blue / Juvenile Men / Medium Heavy (-81.6kg)
(10 MAT 9AM START)
5-25
Ferdig
Jordan Fenwick
Te Kura Awhio Gisborne
Nathai Da Silva GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU Seier på submission - 04:45
Girls Gi / White / Kid 4 - Junior / -59kg
(10 MAT 9AM START)
6-26
Ferdig
Cavalli Tana-Hamiora
DAREDEVIL JIU JITSU
Briannah Douglas Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe Seier på submission - 00:54
Girls Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -44kg
(10 MAT 9AM START)
1-25
Ferdig
Emily Ducker
Alliance Mt Eden
Seier på submission - 02:40
Laquarius-Jay Walden Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Men Gi / Purple / Adult / Heavy (-94.1kg)
(10 MAT 9AM START)
2-23
Ferdig
Luis Saez
AucklandBJJ.com
Seier med poeng - 07:00
Lucas Mazucato Pimentel Alliance Mt Eden
Girls Gi / White / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(10 MAT 9AM START)
8-25
Ferdig
Jhannelle Gacutara
DAREDEVIL JIU JITSU
Seier på submission - 01:31
Omaio Cannons Tu Kaha Auckland City
Boys Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -68.9kg
(10 MAT 9AM START)
7-24
Ferdig
Urban Weatherley
Morrinsville BJJ
Seier på submission - 01:48
Ricky Shim Oliver MMA Browns Bay
Men Gi / Blue / Adult / Feather (-70kg)
(10 MAT 9AM START)
6-27
Ferdig
Colm Mc Nally
Southern Tribes Taranaki
Charles Johnston Galeb BJJ Seier på submission - 03:25
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -44kg
(10 MAT 9AM START)
22
Ferdig
Reuben Rigby Van Tonder
Oliver MMA Browns Bay
Seier på submission - 00:24
Sam BETTERIDGE Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Girls Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -51.3kg
(10 MAT 9AM START)
4-24
Ferdig
Darlia Riwhi-Hill
Oliver MMA South Auckland
Abigail Stevens DAREDEVIL JIU JITSU Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -68.9kg
(10 MAT 9AM START)
7-25
Ferdig
Isaac Fuimaono
The Combat Centre
Zack GIBBINS Coast Academy Seier på submission - 03:05
Girls Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -63kg
(10 MAT 9AM START)
8-26
Ferdig
Meila De Souza
The Combat Centre
Seier på submission - 02:52
Savanna Lowther Balmoral Lee Gar Auckland City
Juvenile Men Gi / Blue / Juvenile Men / Middle (-74.8kg)
(10 MAT 9AM START)
26
Ferdig
Gustavo Curi
DAREDEVIL JIU JITSU
Seier på submission - 02:06
Xavier Lo Alliance Mt Eden