Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
30
Gotowy
Tayt Bowlin
Bucklands Beach BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Damien Fernandes Whangarei BJJ
Boys Gi / White / Kid 5 - Youth / -69.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-25
Gotowy
Waahangateranginui Downes
Te Maru Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
Jacksyn Hill Tukaha Rotorua
Men Gi / Blue / Adult / Light (-76kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
34
Gotowy
Alex Ewen
Alliance Mt Eden
Kyle Mens GroundControl Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-25
Gotowy
Lane Bleakley
Nautilus Jiu Jitsu
Lucifero Spraggs Alliance Mt Eden Wygrana na punkty - 04:00
Girls Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
31
Gotowy
Wiremu Degenkolbe
Oliver MMA New Lynn
Wygrana na punkty - 04:00
Tayla Taulu Alliance Mt Eden
Girls Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -63kg
(8 MAT CONFIGURATION)
30
Gotowy
Marama Pomana
Gracie Gym Whangaroa
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Te Manawaputahi Potaka Hori Thai Rotorua
Men Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Medium Heavy (-88.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
25
Gotowy
Korts Liddell
The Combat Centre
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Lewis Rudall AMMA GYM - Will Machado
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -49.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
33
Gotowy
Levi Gear
Ochiba
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Yago Ribeiro Gracie Gym NZ
Men Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Medium Heavy (-88.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
27
Gotowy
Wade Hornby
STMA Brasa
Vikrant Pawaar Alliance Mt Eden Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
Men Gi / Purple / Adult / Heavy (-94.1kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
31
Gotowy
Alexis Courselle
Tu Kaha Auckland City
Wygrana na punkty - 07:00
Dai Jenkins
Boys Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-29
Gotowy
Caleb Bromley
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Te Uamairangi Taiapa Underground BJJ Te Puna
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
35
Gotowy
Alex Suddens
Tu Kaha Auckland City
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Trent Grimmer Oliver MMA New Lynn
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
27
Gotowy
Zack GIBBINS
Coast Academy
Tytan Tewhakaara Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Juvenile Men Gi / Blue / Juvenile Men / Light (-68kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
32
Gotowy
Corban Glew
GroundControl
Jon Madoc Carlson Gracie Invercargill Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:30
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
31
Gotowy
Benji Amuimuia
Ochiba
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:50
JV Corning Nautilus Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-30
Gotowy
Jace Freeman
Coast Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Remo Azaro DS Team Jiu Jitsu NZ
Girls Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
29
Gotowy
Tyreese Joie Tranquilino
DAREDEVIL JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
Lucy Forrest The Combat Centre
Boys Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -68.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
31
Gotowy
Sam Patchett
Oliver MMA New Lynn
Billy Edwards Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 01:18
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -54.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-28
Gotowy
Seth Anderson
Tukaha Rotorua
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Emerson Webber Oliver MMA Browns Bay
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -49.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
34
Gotowy
Ty Campbell
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Levi Gear Ochiba Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Men Gi / Purple / Adult / Super Heavy (-100.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
28
Gotowy
Viliami Ballard
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:01
Karyss Adams East Coast BJJ Whakatane
Women Gi / White / Adult / Feather (-61.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
30
Gotowy
Anna Thomson
Gracie Allegiance Team New Zealand
Stephanie Caruso Carlson Gracie Queenstown Wygrana na punkty - 05:00
Girls Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
32
Gotowy
Aaylia Duffy
Gracie Gym Palmerston North
Tayla Taulu Alliance Mt Eden Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / Purple / Adult / Medium Heavy (-88.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
28
Gotowy
Ezra Fa'alogo
Axis BJJ NZ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:57
Jahred Dell Tu Kaha Auckland City
Girls Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -68.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-35
Gotowy
Maryam Al-sharifi
Alliance Mt Eden
Wygrana na punkty - 04:00
Christli Ismail Bucklands Beach BJJ
Boys Gi / Orange / Kid 5 - Youth / over 74.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-30
Gotowy
Riki Marukore-Sakeo
Fresh Jiu-Jitsu
Joshua Marshall Oliver MMA Browns Bay Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
36
Gotowy
Bekele Wilford
Submission Takapuna
Brandon Burke Checkmat Christchurch Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Juvenile Men Gi / Blue / Juvenile Men / Light (-68kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
33
Gotowy
Jon Madoc
Carlson Gracie Invercargill
YiXiao He VR Jiu Jitsu - Pakuranga Wygrana na punkty - 05:00
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -49.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-31
Gotowy
Jeter Reid
Toa Martial Arts Whitianga
Mohammad El-Saddik Dilmurodov BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Girls Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -49.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
27
Gotowy
Alicia Tottenham
DAREDEVIL JIU JITSU
Zoe Ballot Te Maru Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -63kg
(8 MAT CONFIGURATION)
39
Gotowy
TYSON Hansen
Tukaha Rotorua
Vincent Hunt Brasa Waitara Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Men Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Medium Heavy (-88.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
26
Gotowy
Korts Liddell
The Combat Centre
Wygrana na punkty - 05:00
Ryan Leach Global Jiu Jitsu Academy Katikati