Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
26
Gotowy
Charlee Tei Marsters
Fresh Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Kaylee Paruru Omarumutu Jiu Jitsu Club
Men Gi / Purple / Adult / Heavy (-94.1kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
29
Gotowy
Te Hakaraia O Te Rangi Wilson
Oliver MMA New Lynn
Wygrana na punkty - 07:00
Alexis Courselle Tu Kaha Auckland City
Girls Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
21
Gotowy
Keira Almog
Carlson Gracie Queenstown
Emmerson Windmill Zero Gravity Martial Arts Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -54.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-26
Gotowy
Emerson Webber
Oliver MMA Browns Bay
Seth Anderson Tukaha Rotorua Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
23
Gotowy
Kurei Harawira
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:16
Zac Claydon Ochiba
Girls Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -49.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
25
Gotowy
Zoe Ballot
Te Maru Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:08
Maria Ngawhika Gracie Gym Whangaroa
Men Gi / Purple / Adult / Ultra Heavy (over 100.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
29
Gotowy
Josh Trask
Bush Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:35
Marc Creedy Takaro Bjj/mma
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -59kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-27
Gotowy
Ali Mohsen
Dilmurodov BJJ
Hameed Muhammad Juma Takaro Bjj/mma Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
21
Gotowy
Leo Stacey
Carlson Gracie Queenstown
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Rhys O'Connor Tukaha Rotorua
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
29
Gotowy
JV Corning
Nautilus Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:34
Damien Fernandes Whangarei BJJ
Boys Gi / White / Kid 5 - Youth / -69.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-24
Gotowy
Jacksyn Hill
Tukaha Rotorua
Wygrana na punkty - 04:00
Cayden Baxter Oceanside Jiu Jitsu NZ
Girls Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
28
Gotowy
Lucy Forrest
The Combat Centre
Bronte Rippin Alliance Mt Eden Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -63kg
(8 MAT CONFIGURATION)
24
Gotowy
Saad Aamir
Clark Gracie Tauranga
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Rangikapua Moore Gracie Gym Tauranga
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
24
Gotowy
Zack GIBBINS
Coast Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Hendryk Chia AucklandBJJ.com
Men Gi / Purple / Adult / Super Heavy (-100.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
27
Gotowy
Tihema Johnson
EAST OCEAN JIU-JITSU
Karyss Adams East Coast BJJ Whakatane Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Men Gi / Purple / Adult / Heavy (-94.1kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
30
Gotowy
Hayze MIDDLETON-BENNETT
EAST OCEAN JIU-JITSU
Wygrana na punkty - 07:00
Dai Jenkins
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -49.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
32
Gotowy
Yago Ribeiro
Gracie Gym NZ
Ty Campbell Global Jiu Jitsu Academy Katikati Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-24
Gotowy
Lucas Djaiz
Ochiba
Jack Andrews Zero Gravity Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:15
Girls Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
25
Gotowy
Jarna Kidd
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:36
Kiana Horo-Kiriwera Alliance Mt Eden
Girls Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
22
Gotowy
Leah May Elliott
Fresh Jiu-Jitsu
Shyla Mulholland Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
25
Gotowy
Tytan Tewhakaara
Wygrana na punkty - 04:00
Jesse Newton MyBJJ Nelson
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-20
Gotowy
Ezekiera (Tama) Roimata
Fresh Jiu-Jitsu
Tawhai Donaldson Equipe Tsunami Brazilian Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Girls Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
23
Gotowy
Sophie Ferguson
Underground BJJ Te Puna
Scarlett Bloxham Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
Girls Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
27
Gotowy
Keana So
Ground Control BJJ
Charlee Tei Marsters Fresh Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -59kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-28
Gotowy
Tiana Taiapa
Underground BJJ Te Puna
Wygrana na punkty - 04:00
Hameed Muhammad Juma Takaro Bjj/mma
Men Gi / Purple / Adult / Medium Heavy (-88.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
27
Gotowy
Anthony Sage
Tu Kaha Auckland City
Emilio Munoz Checkmat Christchurch Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Men Gi / Purple / Adult / Ultra Heavy (over 100.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
30
Gotowy
Matiu Smith
Hori Thai Rotorua
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Marc Creedy Takaro Bjj/mma
Girls Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -49.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
26
Gotowy
Turuhira Farrell
Te Maru Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Maria Ngawhika Gracie Gym Whangaroa
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
26
Gotowy
Tyler Simpson
Carlson Gracie Queenstown
Wygrana na punkty - 04:00
Kurei Harawira
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -54.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-27
Gotowy
Romeo Fata
Submission Lab
Emerson Webber Oliver MMA Browns Bay Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-29
Gotowy
Kye Gault
Core MMA Hamilton
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Manaia Tuhua Hori Thai Rotorua
Men Gi / Blue / Adult / Light (-76kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
33
Gotowy
Luca Zeller
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Brooklyn Limpus Oliver MMA New Lynn