Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
15
Gotowy
Noah Green
The Combat Centre
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Romeo Fata Submission Lab
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
14
Gotowy
Rico Te Pou
East Coast BJJ Whakatane
Mateus Hooper Alliance Mt Eden Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
15
Gotowy
Lachlan Ah Mann
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Wygrana na punkty - 04:00
Unknown User Oliver MMA Browns Bay
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
12
Gotowy
Tyler Medcalf
Bucklands Beach BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Leo Armstrong Battalion Jiu-Jitsu Academy
Girls Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
13
Gotowy
Shreya Karan
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Alyssa Sionepeni VR Jiu Jitsu - Pakuranga Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-14
Gotowy
Sean Findlay
DAREDEVIL JIU JITSU
Jasper Drayton-Tuhua Hori Thai Rotorua Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
18
Gotowy
Tyler Sionepeni
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Taku Baker Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-16
Gotowy
Conor Lamb
Zero Gravity Martial Arts
Noah Askey Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
16
Gotowy
Malik Zabidin
Battalion Jiu-Jitsu Academy
Josh Moffitt Oliver MMA Browns Bay Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
10
Gotowy
Chase CASSIDY
Whangarei BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Sol Hunia Omarumutu Jiu Jitsu Club
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
7
Gotowy
Deven Mitchell
Eastside Grapplers Aotearoa
Zain Mohsen Dilmurodov BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
15
Gotowy
Valera Shcherbakov
Oliver MMA Browns Bay
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
Eli Pahl Tukaha Rotorua
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-15
Gotowy
Lucas Hall
Te Maru Jiu Jitsu
Tawhai Donaldson Equipe Tsunami Brazilian Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
14
Gotowy
Jesse Taulu
Alliance Mt Eden
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Devan Hansen Tukaha Rotorua
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
17
Gotowy
Unknown User
Takaro Bjj/mma
Mason McCluggage Whangarei BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
10
Gotowy
Finn Claydon
Ochiba
Mahmoud El-Saddik Dilmurodov BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -74.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
21
Gotowy
Mason Barry
Tukaha Rotorua
Theodore Hunt Eastside Grapplers Aotearoa Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
15
Gotowy
Che Gault
Core MMA Hamilton
Wygrana na punkty - 03:00
Louis Marley Dasey DS Team Auckland
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
11
Gotowy
Raiha Paewai
Bush Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Teagan O'Brien DAREDEVIL JIU JITSU
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-17
Gotowy
Lucas Djaiz
Ochiba
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Fynn Stewart GroundControl
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
12
Gotowy
Elora Trembath
Tu Kaha Waiheke
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Tiare Peretira The Combat Centre
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
Gotowy
Luca De Mari
Alliance Mt Eden
Connor Benest Coast Academy Wygrana walkowerem
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-12
Gotowy
Ray Botica
DAREDEVIL JIU JITSU
Kade Ballot Te Maru Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
16
Gotowy
Daklin Cameron
Groundworxbjj
Mason Hapi Alliance Mt Eden Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
13
Gotowy
Damon Gordon
DS Team Jiu Jitsu NZ
Wygrana na punkty - 04:00
Unknown User Takaro Bjj/mma
Boys Gi / Grey / Kid 6 - Teen / -57.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-12
Gotowy
Ibai White
Groundworxbjj
Wygrana na punkty - 04:00
Indigo Ethell Tu Kaha Waiheke
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
16
Gotowy
Unknown User
Takaro Bjj/mma
Noah Green The Combat Centre Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:38
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
8
Gotowy
Aryan Liddell
The Combat Centre
Malachi Underwood Gracie Gym Tauranga Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
13
Gotowy
Unknown User
Oliver MMA Browns Bay
Lucas Martins DAREDEVIL JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Girls Gi / White / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
18
Gotowy
Imogen Frear
Bush Jitsu
Hawaiiki Taupo Alliance Mt Eden Wygrane przez Poddanie (submission)
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
11
Gotowy
Omar Hardan
Dilmurodov BJJ
Waseem Bahadur Dilmurodov BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
11
Gotowy
Tahakawa Kora
East Coast BJJ Whakatane
Wygrana na punkty - 03:00
Mahmoud El-Saddik Dilmurodov BJJ