Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / under 49.9kg
(No Gi Nationals)
6-20
Gotowy
Vincent Stanton
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Conor Lamb Zero Gravity Martial Arts Wygrana na punkty - 04:00
Boys No-Gi / Grey / Kid 6 - Teen / under 61.7kg
(No Gi Nationals)
3-17
Gotowy
Haydn Roscoe
Coast Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Dylan-James Katipa Hori Thai Rotorua
Boys No-Gi / White / Kid 5 - Youth / under 55.3kg
(No Gi Nationals)
4-13
Gotowy
Khan Glover
Bucklands Beach BJJ
Logan Harvey-Smith Bucklands Beach BJJ Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:42
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / under 79.4kg
(No Gi Nationals)
1-21
Gotowy
Tudor Ciobanu
Core MMA Hamilton
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Josh O'Malley Oliver MMA Browns Bay
Men No-Gi / Black / Adult / Middle (under 80.2kg)
(No Gi Nationals)
8-13
Gotowy
JEREMY JANNY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 06:44
Andrew Craven Zero Gravity Martial Arts
Boys No-Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / under 30.4kg
(No Gi Nationals)
5-16
Gotowy
Jakob Nguyen
Ochiba
Mason Hapi Alliance Mt Eden Wygrana na punkty - 02:12
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 30.4kg
(No Gi Nationals)
2-18
Gotowy
Daklin Cameron
Groundworxbjj
Titan Williams Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Girls No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 42.6kg
(No Gi Nationals)
1-19
Gotowy
Natasha Thornton
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Emmerson Windmill Zero Gravity Martial Arts
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / under 55.8kg
(No Gi Nationals)
3-18
Gotowy
Charles Johnston
Oliver MMA New Lynn
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:12
Oscar Dodunski
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 36.3kg
(No Gi Nationals)
6-18
Gotowy
Logan Whittaker-Cooke
Nautilus Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Jai Field Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / under 61.7kg
(No Gi Nationals)
1-22
Gotowy
Vincent Daly
Battalion Jiu-Jitsu Academy
Stacie Graham-pouwhare Groundworxbjj Wygrana na punkty - 04:00
Men No-Gi / Purple / Adult / Super Heavy (under 98.4kg)
(No Gi Nationals)
7-13
Gotowy
David Cocker
Karyss Adams East Coast BJJ Whakatane Wygrana na punkty - 07:00
Boys No-Gi / White / Kid 5 - Youth / under 42.6kg
(No Gi Nationals)
4-16
Gotowy
Mitchell Russell
Nautilus Jiu Jitsu
Taimana Foster Wygrana na punkty - 04:00
Girls No-Gi / White / under 34.9kg / Kid 4 - Junior
(No Gi Nationals)
2-21
Gotowy
Mizuki Takada
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
DAISY ARAMA Clinch BJJ South Auckland
Boys No-Gi / White / Kid 4 - Junior / under 48.5kg
(No Gi Nationals)
5-18
Gotowy
Christian Blakeman
Atos Auckland
Wygrana na punkty - 04:00
Dean Kim Oliver MMA Browns Bay
Boys No-Gi / White / Kid 6 - Teen / under 61.7kg
(No Gi Nationals)
3-21
Gotowy
Caleb Foreman
Whangarei BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
George Kelly Alliance Mt Eden
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 30.4kg
(No Gi Nationals)
2-19
Gotowy
Evan Blok
Alliance Mt Eden
Enzo Mediavillo Oceanside Jiu Jitsu NZ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Boys No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / under 49.9kg
(No Gi Nationals)
6-21
Gotowy
Caleb Bromley
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:56
Vincent Stanton Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Men No-Gi / Brown / Adult / Heavy (under 92.30kg)
(No Gi Nationals)
8-18
Gotowy
Ashley Smith
Carlson Gracie Queenstown
Jahred Dell Tu Kaha Auckland City Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:37
Girls No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 42.6kg
(No Gi Nationals)
1-20
Gotowy
Shyla Mulholland
Tyreese Joie Tranquilino DAREDEVIL JIU JITSU Wygrana na punkty - 04:00
Girls No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / under 34.9kg
(No Gi Nationals)
5-21
Gotowy
Teagan O'Brien
DAREDEVIL JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:43
Emily Ducker Alliance Mt Eden
Boys No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / under 36.3kg
(No Gi Nationals)
2-23
Gotowy
Jace Freeman
Coast Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Rhys O'Connor Tukaha Rotorua
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / under 44kg
(No Gi Nationals)
6-23
Gotowy
Te Ahikaaroa Taiapa
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Jesse Taulu Alliance Mt Eden Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:28
Girls No-Gi / Yellow / under 67.6kg / Kid 6 - Teen
(No Gi Nationals)
4-17
Gotowy
Erika Piper
GroundControl
Wygrana na punkty - 04:00
Layia West Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / under 55.8kg
(No Gi Nationals)
3-19
Gotowy
Sean Harding
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:19
Oscar Dodunski
Men No-Gi / Purple / Adult / Feather (under 68kg)
(No Gi Nationals)
7-16
Gotowy
Jaden O'Dea
Coast Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:48
Greg Thompson Whangarei BJJ
Men No-Gi / Black / Master 1 (30+ yrs) / Super Heavy (under 98.4kg)
(No Gi Nationals)
8-16
Gotowy
Gledson Cigano
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Wygrana na punkty - 06:00
Stuart Mitchell AucklandBJJ.com
Boys No-Gi / Grey / Kid 6 - Teen / under 49.9kg
(No Gi Nationals)
1-23
Gotowy
Peyton Frear
Bush Jitsu
Tawhai Donaldson Equipe Tsunami Brazilian Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Boys No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / under 49.9kg
(No Gi Nationals)
6-22
Gotowy
Alex Suddens
Tu Kaha Auckland City
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Conor Lamb Zero Gravity Martial Arts
Girls No-Gi / White / under 34.9kg / Kid 4 - Junior
(No Gi Nationals)
2-22
Gotowy
Mizuki Takada
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Wygrana na punkty - 04:00
Puhikura Hohipa Alliance Mt Eden
Boys No-Gi / White / Kid 4 - Junior / under 48.5kg
(No Gi Nationals)
5-19
Gotowy
Jeter Reid
Toa Martial Arts Whitianga
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Christian Blakeman Atos Auckland
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / under 67.6kg
(No Gi Nationals)
1-24
Gotowy
Billy Edwards
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Dante Hansen Tukaha Rotorua Wygrana na punkty - 04:00