Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
7
انتهى
Vincent McLenaghen
Tukaha Rotorua
Won by points - 04:00
Oscar Baker Nautilus Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
5
انتهى
Niwa Lee-David
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Won by points - 02:00
TJ Sekona Omarumutu Jiu Jitsu Club
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
7
انتهى
Oliver Taylor-Fisher
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 00:19
Devan Hansen Tukaha Rotorua
Girls Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
10
انتهى
Sophie Ferguson
Underground BJJ Te Puna
Won by points - 02:00
Scarlett Bloxham Gracie Gym Tauranga
Boys Gi / Orange / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
10
انتهى
Tyler Bromley
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 03:27
Riley Bryant Oliver MMA New Lynn
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-1
انتهى
Teagan O'Brien
DAREDEVIL JIU JITSU
Raiha Paewai Gracie Gym Whangaroa Won by Submission - 00:19
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
7
انتهى
Malachi Mataio
Zero Gravity Martial Arts
Won by Submission - 02:39
Tayt Bowlin Bucklands Beach BJJ
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
6
انتهى
Lucas Chien
Alliance Mt Eden
Mason Hapi Alliance Mt Eden Won by Submission - 00:31
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
6
انتهى
Mia Hamiora
Gracie Gym Whangaroa
Won by Submission - 00:13
Hanaia-Bree Hill Omarumutu Jiu Jitsu Club
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -22.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
8
انتهى
Lucan Marino
Tukaha Rotorua
Gia Fernandes Whangarei BJJ Won by points - 03:00
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-2
انتهى
Abigaile Rose Amagsila
GroundControl
Raina Hills Gracie Gym Whangaroa Won by points - 03:00
Boys Gi / White / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
8
انتهى
Chris Paruru
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Won by points - 04:00
Logan Harvey-Smith Bucklands Beach BJJ
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
7
انتهى
Noah Green
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Toby Ahomiro Te Maru Jiu Jitsu Won by points - 04:00
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
4
انتهى
Sol Hunia
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Won by Submission - 00:28
Jihoo Lee SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
4
انتهى
Ray Botica
DAREDEVIL JIU JITSU
Won by Submission - 02:15
Tyler Medcalf Bucklands Beach BJJ
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-3
انتهى
Valera Shcherbakov
Oliver MMA Browns Bay
Won by points - 04:00
Eli Pahl Tukaha Rotorua
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
5
انتهى
Frankie Bennett
DAREDEVIL JIU JITSU
Won by points - 02:00
Maisie Medcalf Bucklands Beach BJJ
Boys Gi / Orange / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
11
انتهى
Kadin Jannenga
Battalion Jiu-Jitsu Academy
Sean Amagsila GroundControl Won by points - 04:00
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
7
انتهى
Malik Zabidin
Battalion Jiu-Jitsu Academy
Won by points - 02:22
Josh Moffitt Oliver MMA Browns Bay
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-3
انتهى
Jai Field
Oliver MMA New Lynn
Won by Submission - 02:08
Flynn Jenkins GroundControl
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
6
انتهى
Emily Ducker
Alliance Mt Eden
Won by points - 01:07
Annabelle Nicholson DAREDEVIL JIU JITSU
Girls Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
8
انتهى
Saya Kraetzer
Oliver MMA New Lynn
Alicia Tottenham DAREDEVIL JIU JITSU Won by points - 04:00
Girls Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
5
انتهى
Yoko Fyson
Oliver MMA Browns Bay
Won by Submission - 01:11
Bella Ferguson Underground BJJ Te Puna
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-9
انتهى
Jesse Taulu
Alliance Mt Eden
Won by Submission - 02:23
Jono Anniss GroundControl
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
8
انتهى
Unknown User
Oliver MMA Browns Bay
Devan Hansen Tukaha Rotorua Won by Submission - 00:49
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-4
انتهى
Riley Jenkins
GroundControl
YiMing He VR Jiu Jitsu - Pakuranga Won by Submission - 00:28
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / over 59kg
(8 MAT CONFIGURATION)
9
انتهى
Mahinui Peretira
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Tiana Taiapa Underground BJJ Te Puna Won by Submission - 01:26
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
8
انتهى
Luke Moffitt
Oliver MMA Browns Bay
Marcus Inoue-Matamua Ochiba Won by Submission - 00:19
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-7
انتهى
Sihoo Lee
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Dylan Gole Won by Submission - 01:03
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
5
انتهى
Waseem Bahadur
Dilmurodov BJJ
Yahya Dilmurodov Dilmurodov BJJ Won by Submission - 02:05
Boys Gi / Orange / Kid 5 - Youth / over 74.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
9
انتهى
Joshua Marshall
Oliver MMA Browns Bay
Won by Submission - 00:28
Cody Taylor Oliver MMA New Lynn