Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile Men Gi / White / Juvenile Men / Middle (-74.8kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
18
انتهى
Nathanael Wilson
Core MMA Hamilton
Tony Su Bucklands Beach BJJ Won by points - 05:00
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
17
انتهى
JV Corning
Nautilus Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:54
Xander Kalnins Core MMA Hamilton
Men Gi / Blue / Master 1 (30+ yrs) / Light (-76kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
18
انتهى
Leandro Oliveira
Submission Takapuna
Won by points - 05:00
Angelo Cardoso Core MMA Hamilton
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-14
انتهى
Lucas Hall
Te Maru Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:28
Xander O'Brien DAREDEVIL JIU JITSU
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
17
انتهى
Cairo Hapi
Alliance Mt Eden
Kiana McLenaghen Tukaha Rotorua Won by points - 04:00
Boys Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -68.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
19
انتهى
Noah Farley
Clark Gracie Tauranga
Won by points - 04:00
Dante Hansen Tukaha Rotorua
Men Gi / White / Adult / Medium Heavy (-88.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
15
انتهى
Ryan Ferguson
Underground BJJ Te Puna
Kroydon Falefitu Alliance Mt Eden Won by points - 05:00
Boys Gi / White / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-13
انتهى
Daniel Hanekom
Whangarei BJJ
Won by Submission - 00:29
Max Costello Bush Jitsu
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
18
انتهى
Alex Suddens
Tu Kaha Auckland City
Lucifero Spraggs Alliance Mt Eden Won by Submission - 00:55
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-14
انتهى
TYSON Hansen
Tukaha Rotorua
Won by points - 04:00
Te Aotuuroa Samson Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
20
انتهى
Benji Amuimuia
Ochiba
Teyshon Miringaorangi Hori Thai Rotorua Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
19
انتهى
Lewis Martin
Oliver MMA New Lynn
Jacob Mataio Zero Gravity Martial Arts Won by points - 03:00
Juvenile Men Gi / White / Juvenile Men / Middle (-74.8kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
19
انتهى
Jon Madoc
Carlson Gracie Invercargill
Won by Submission - 01:35
Henry Stephenson
Men Gi / White / Adult / Medium Heavy (-88.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
16
انتهى
Hylton Lange-Smith
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Liam Baney Oliver MMA New Lynn Won by Submission - 02:38
Men Gi / White / Master 2 (36+ yrs) / Medium Heavy (-88.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
22
انتهى
Clark Lee
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by Submission - 01:56
Wanlop Paunovic Gracie Allegiance Team New Zealand
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-15
انتهى
Trent Grimmer
Oliver MMA New Lynn
Jayden Matich SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by Submission - 02:51
Men Gi / White / Adult / Feather (-70kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
22
انتهى
Brad Jewell
Carlson Gracie Queenstown
Garth Amrein Global Jiu Jitsu Academy Katikati Won by points - 05:00
Boys Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -68.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
20
انتهى
Dante Hansen
Tukaha Rotorua
Won by Submission - 02:46
Rangikapua Moore Gracie Gym Tauranga
Girls Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
19
انتهى
Emma Borsos
Common Ground JIU-JITSU
Natasha Thornton Axis BJJ NZ Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
18
انتهى
Joe Matulewicz
Checkmat Christchurch
Won by Disqualification (disqualification)
Jesse Newton MyBJJ Nelson
Boys Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -74.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-19
انتهى
Jayden Reader-Singh
Oliver MMA New Lynn
Caleb Young TORQUE BJJ Won by points - 02:25
Men Gi / White / Adult / Medium Heavy (-88.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
17
انتهى
Jake Angove
Kings Academy
Michael Wilcox Won by points - 05:00
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
20
انتهى
Robbie Dasey
DS Team Jiu Jitsu NZ
Damon Gordon DS Team Jiu Jitsu NZ Won by points - 04:00
Boys Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -37.6kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-17
انتهى
Fin Polkinghorne
Ochiba
Kai Fyson Oliver MMA Browns Bay Won by points - 04:00
Boys Gi / White / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-16
انتهى
Noah Crabtree
Tukaha Rotorua
Won by Submission - 03:03
Anthony Van Eeden Will Machado - Comp Team
Boys Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -68.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
21
انتهى
Noah Farley
Clark Gracie Tauranga
Won by Disqualification (disqualification) - 03:02
Sam Patchett Oliver MMA New Lynn
Girls Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
22
انتهى
Lucy Forrest
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Aaylia Duffy Gracie Gym Palmerston North Won by points - 04:00
Juvenile Men Gi / White / Juvenile Men / Middle (-74.8kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
20
انتهى
Nathanael Wilson
Core MMA Hamilton
Won by Submission - 01:10
Henry Stephenson
Men Gi / White / Adult / Medium Heavy (-88.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
18
انتهى
Taylor Hall
Tu Kaha Auckland City
Won by points - 05:00
James Storer AucklandBJJ.com
Juvenile Men Gi / White / Juvenile Men / Middle (-74.8kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
21
انتهى
Tony Su
Bucklands Beach BJJ
Jon Madoc Carlson Gracie Invercargill Won by points - 05:00
Girls Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-17
انتهى
Wiremu Degenkolbe
Oliver MMA New Lynn
Won by Submission - 02:03
Tayiah Takaia Gracie Gym Whangaroa
Men Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Middle (-82.1kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
23
انتهى
Marc Kitching
Zero Gravity Martial Arts
Won by Submission - 04:54
Matt Border GroundControl