Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 55.3kg
(No Gi Nationals)
5-10
Terminé
Levi Gear
Ochiba
Gagné par soumission - 01:05
Ty Campbell Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 53.1kg
(No Gi Nationals)
4-10
Terminé
Mia Hamiora
Gracie Gym Whangaroa
Gagné par soumission - 02:06
Marlee Campbell Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Boys No-Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / under 25.9kg
(No Gi Nationals)
1-17
Terminé
Hendrix Sione
Oliver MMA New Lynn
Gagné par points - 03:00
Radek Smith Gracie Allegiance Team New Zealand
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / under 44kg
(No Gi Nationals)
2-16
Terminé
Unknown User
Submission Porirua
Lucas Li Oliver MMA New Lynn Gagné par points - 03:00
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / under 49.9kg
(No Gi Nationals)
8-10
Terminé
Hamish Donaldson
Ochiba
Logan Whittaker-Cooke Nautilus Jiu Jitsu Gagné par soumission - 01:39
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / under 67.6kg
(No Gi Nationals)
5-13
Terminé
Thane Heenan
Bush Jitsu
Gagné par soumission - 00:25
Trent Grimmer Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 49kg
(No Gi Nationals)
7-13
Terminé
Taimana Foster
Oliver MMA Browns Bay
Benji Amuimuia Ochiba Gagné par soumission - 00:24
Boys No-Gi / Orange / Kid 4 - Junior / under 44kg
(No Gi Nationals)
3-17
Terminé
Devan Hansen
Tukaha Rotorua
Kade Ballot Te Maru Jiu Jitsu Gagné par points - 04:00
Girls No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / under 49kg
(No Gi Nationals)
6-9
Terminé
Darlia Riwhi-Hill
Oliver MMA South Auckland
Gagné par points - 00:13
Kendall Ruka Oliver MMA South Auckland
Boys No-Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / under 30.4kg
(No Gi Nationals)
1-20
Terminé
Pedro Martins
DAREDEVIL JIU JITSU
Gagné par soumission - 01:06
Finn Brown Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 55.3kg
(No Gi Nationals)
5-11
Terminé
Kurei Harawira
Mount Maunganui Jiu Jitsu
Levi Gear Ochiba Gagné par points - 04:00
Boys No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / under 61.7kg
(No Gi Nationals)
8-13
Terminé
Jack Andrews
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Gagné par soumission - 03:11
Te Uamairangi Taiapa Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Boys No-Gi / White / Kid 6 - Teen / under 61.7kg
(No Gi Nationals)
7-16
Terminé
Euan Van Dalen
Oliver MMA New Lynn
Gagné par points - 04:00
Dylan Hamilton-Ralph Forge BJJ NZ
Boys No-Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / under 25.9kg
(No Gi Nationals)
1-18
Terminé
Van Pettman
Oliver MMA New Lynn
Gagné par points - 02:30
Radek Smith Gracie Allegiance Team New Zealand
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / under 44kg
(No Gi Nationals)
2-17
Terminé
Karlos Ngaro
Oliver MMA New Lynn
Gagné par points - 03:00
Blake Reid Toa Martial Arts Whitianga
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 53.1kg
(No Gi Nationals)
4-11
Terminé
Liberty Hide
Te Manawa Jiu Jitsu
Gagné par soumission - 03:26
Mia Hamiora Gracie Gym Whangaroa
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / under 67.6kg
(No Gi Nationals)
5-14
Terminé
Urban Bell
Fresh Jiu-Jitsu
Trent Grimmer Oliver MMA New Lynn Gagné par soumission - 00:54
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / under 53.1kg
(No Gi Nationals)
3-15
Terminé
Dezmand Haines
Oliver MMA New Lynn
Tyler Medcalf Bucklands Beach BJJ Gagné par points - 04:00
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 49kg
(No Gi Nationals)
7-14
Terminé
Te Ahikaaroa Taiapa
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Gagné par points - 04:00
Taimana Foster Oliver MMA Browns Bay
Boys No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / under 36.3kg
(No Gi Nationals)
6-12
Terminé
Mason McCluggage
Whangarei BJJ
Gagné par points - 04:00
Cash Reynolds STMA Brasa
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / under 44kg
(No Gi Nationals)
4-12
Terminé
Ray Botica
DAREDEVIL JIU JITSU
Gagné par décision - 04:00
Kade Ballot Te Maru Jiu Jitsu
Girls No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / under 36.5kg
(No Gi Nationals)
2-20
Terminé
Tregin Marukore-Sakeo
Fresh Jiu-Jitsu
Terina Harawira Mount Maunganui Jiu Jitsu Gagné par points - 03:00
Boys No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / under 49.9kg
(No Gi Nationals)
5-16
Terminé
Jesse Taulu
Alliance Mt Eden
Charlie Theron Ochiba Gagné par points - 04:00
Boys No-Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / under 30.4kg
(No Gi Nationals)
1-21
Terminé
Noah Kraetzer
Oliver MMA New Lynn
Van Pettman Oliver MMA New Lynn Gagné par points - 03:00
Girls No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / under 49kg
(No Gi Nationals)
6-10
Terminé
Hazel Reynolds
STMA Brasa
Gagné par soumission - 01:58
Kaitlyn Cornwall Toa Martial Arts Whitianga
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / under 49.9kg
(No Gi Nationals)
8-11
Terminé
Callum Mackie
Oliver MMA New Lynn
Gagné par points - 04:00
Logan Whittaker-Cooke Nautilus Jiu Jitsu
Boys No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / under 36.3kg
(No Gi Nationals)
6-13
Terminé
Jace Freeman
Coast Academy
Cash Reynolds STMA Brasa Gagné par points - 04:00
Boys No-Gi / White / Kid 6 - Teen / under 61.7kg
(No Gi Nationals)
7-17
Terminé
Erek Morris
Bush Jitsu
Gagné par soumission - 02:07
Dylan Hamilton-Ralph Forge BJJ NZ
Boys No-Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / under 25.9kg
(No Gi Nationals)
1-19
Terminé
Hendrix Sione
Oliver MMA New Lynn
Van Pettman Oliver MMA New Lynn Gagné par points - 03:00
Boys No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / under 61.7kg
(No Gi Nationals)
8-14
Terminé
Conor Lamb
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Gagné par points - 04:00
Te Uamairangi Taiapa Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / under 44kg
(No Gi Nationals)
2-18
Terminé
Unknown User
Submission Porirua
Blake Reid Toa Martial Arts Whitianga Gagné par points - 03:00
(Boys No-Gi / Grey / Kid 6 - Teen / under 67.6kg)
(No Gi Nationals)
3-20
Terminé
Tamati Cairns-Keliher
Fresh Jiu-Jitsu
Gagné par soumission - 03:20
Tuhaka Arama Clinch BJJ South Auckland