Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Blue / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(10 MAT 9AM START)
5-65
Ferdig
Ryan Hammond
Oliver MMA New Lynn
Seier på submission - 02:16
Kacey\Kasimili SIka Forge BJJ NZ
Men No-Gi / White / Adult / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(10 MAT 9AM START)
6-74
Ferdig
Patrick Abellera
Coast Academy
Connor Ashdown Dilmurodov BJJ Seier på submission - 03:51
Men No-Gi / Blue / Adult / Feather (-68kg)
(10 MAT 9AM START)
1-73
Ferdig
Gene Jeremic
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Charles Johnston Oliver MMA New Lynn Seier med poeng - 06:00
Men No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(10 MAT 9AM START)
63
Ferdig
John Tyson
City Kickboxing
Seier med poeng - 05:00
Martyn Chew Bush Jitsu
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Light (-66.2kg)
(10 MAT 9AM START)
2-71
Ferdig
Theo Sarkar
Oliver MMA New Lynn
Seier på submission - 02:36
Jayden Anderson Lions Den Whangarei
Men No-Gi / White / Adult / Light (-74.2kg)
(10 MAT 9AM START)
4-61
Ferdig
Charlie Hutton
Oliver MMA Napier
Seier med poeng - 03:17
Cody Scott Atos Auckland
Men No-Gi / Blue / Adult / Heavy (-92.30kg)
(10 MAT 9AM START)
7-66
Ferdig
Finn Morison
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Max Redstone Fresh Jiu-Jitsu Seier på submission - 02:22
Men No-Gi / White / Adult / Middle (-80.2kg)
(10 MAT 9AM START)
62
Ferdig
Eamon McArdle
Grappling-Lab BJJ Club Howick
Antoine Ashman Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe Seier på submission - 00:49
Men No-Gi / Blue / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(10 MAT 9AM START)
5-67
Ferdig
Waahangateranginui Downes
Tukaha Rotorua
VICTOR Arriaza Choice Jiu Jitsu Academy Seier med poeng - 06:00
Men No-Gi / Blue / Adult / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(10 MAT 9AM START)
8-67
Ferdig
Nicholas Peoples
Workshop Jiu Jitsu
Seier på submission - 01:34
Craig Mercer Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Men No-Gi / White / Adult / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(10 MAT 9AM START)
6-75
Ferdig
Nemanja Jovanic
Grappling-Lab BJJ Club Howick
Jayden Keil Oliver MMA New Lynn Seier med poeng - 05:00
Juvenile Men No-Gi / Blue / Juvenile Men / Medium Heavy (-79.8kg)
(10 MAT 9AM START)
73
Ferdig
Joshua Marshall
Atos Auckland
Seier på submission - 00:28
Nathai Da Silva GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Men No-Gi / White / Adult / Middle (-80.2kg)
(10 MAT 9AM START)
63
Ferdig
Matthew Kiezer
Oliver MMA Browns Bay
Nabeel Dada Zero Gravity Martial Arts Seier på submission - 03:58
Juvenile Men No-Gi / Blue / Juvenile Men / Light (-66.2kg)
(10 MAT 9AM START)
2-72
Ferdig
Jack Andrews
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Seier på submission - 02:52
Callum Mackie Oliver MMA New Lynn
Men No-Gi / White / Adult / Heavy (-92.30kg)
(10 MAT 9AM START)
8-66
Ferdig
Klay Timmerman
Phoenix BJJ NZ
Ben Deverell Tu Kaha Auckland City Seier med poeng - 05:00
Men No-Gi / Blue / Adult / Feather (-68kg)
(10 MAT 9AM START)
1-74
Ferdig
David Lee
Syzygy BJJ
Seier med poeng - 06:00
Finn Tischik Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Men No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(10 MAT 9AM START)
64
Ferdig
James Cronin
City Kickboxing
Mitch Fleming Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA Seier på submission - 00:53
Juvenile Men No-Gi / Blue / Juvenile Men / Medium Heavy (-79.8kg)
(10 MAT 9AM START)
74
Ferdig
Jordan Fenwick
Te Kura Awhio Gisborne
Seier på submission - 02:08
Riley Platts Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Men No-Gi / White / Adult / Light (-74.2kg)
(10 MAT 9AM START)
4-68
Ferdig
Marshall Ratima
Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Seier på submission - 00:45
Nathan Pereira Atos Auckland
Women No-Gi / Blue / Adult / Light (-66.2kg)
(10 MAT 9AM START)
2-73
Ferdig
Jade Isbister
Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Aingel Melchior Oliver MMA New Lynn Seier med poeng - 06:00
Men No-Gi / White / Adult / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(10 MAT 9AM START)
6-76
Ferdig
Teraivao Solomona
Oliver MMA South Auckland
Chris Ramsbottom Seier på submission - 03:56
Men No-Gi / Blue / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(10 MAT 9AM START)
5-66
Ferdig
Luke Fairbairn
Workshop Jiu Jitsu
Seier med poeng - 06:00
Ryan Hammond Oliver MMA New Lynn
Men No-Gi / White / Adult / Middle (-80.2kg)
(10 MAT 9AM START)
64
Ferdig
Anjamo Nieuwland
Whaingaroa BJJ
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 02:00
Nickson Nikora Te Kura Awhio Gisborne
Men No-Gi / White / Adult / Light (-74.2kg)
(10 MAT 9AM START)
4-70
Ferdig
Luke McCarthy
Jaedan Hoo Atos Auckland Seier på submission - 03:33
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (-74.2kg)
(10 MAT 9AM START)
8-69
Ferdig
Wali Nazif
Dilmurodov BJJ
Brad Ramsey Syzygy BJJ Seier med poeng - 06:00
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -44kg
(10 MAT 9AM START)
72
Ferdig
Gemma Drake
Heads Brazilian Jiu Jitsu
Seier på submission - 02:14
Awatea Lee-David Omarumutu Jiu Jitsu Club
Juvenile Men No-Gi / Blue / Juvenile Men / Medium Heavy (-79.8kg)
(10 MAT 9AM START)
75
Ferdig
Nathai Da Silva
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Seier på submission - 02:14
Jordan Fenwick Te Kura Awhio Gisborne
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (-80.2kg)
(10 MAT 9AM START)
1-75
Ferdig
Joseph McLean
Zero Gravity Martial Arts
Seier med poeng - 06:00
Doohan Robson Fresh Jiu-Jitsu
Women No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (-80.3kg)
(10 MAT 9AM START)
6-77
Ferdig
Renee Shepherd
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Katie Jeremic Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe Seier på submission - 05:00
Men No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(10 MAT 9AM START)
67
Ferdig
John Tyson
City Kickboxing
Seier med poeng - 05:00
Joseph Duffey
Men No-Gi / White / Adult / Light (-74.2kg)
(10 MAT 9AM START)
4-71
Ferdig
Steve Mullally
City Kickboxing
Seier på submission - 01:51
Charlie Hutton Oliver MMA Napier
Men No-Gi / Blue / Adult / Heavy (-92.30kg)
(10 MAT 9AM START)
7-67
Ferdig
Shaun Epiha-Holtz
NorthlandBJJ
Finn Morison Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe Seier med poeng - 03:31