Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Blue / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(10 MAT 9AM START)
5-65
Završeno
Ryan Hammond
Oliver MMA New Lynn
Pobedio Završnicom - 02:16
Kacey\Kasimili SIka Forge BJJ NZ
Men No-Gi / White / Adult / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(10 MAT 9AM START)
6-74
Završeno
Patrick Abellera
Coast Academy
Connor Ashdown Dilmurodov BJJ Pobedio Završnicom - 03:51
Men No-Gi / Blue / Adult / Feather (-68kg)
(10 MAT 9AM START)
1-73
Završeno
Gene Jeremic
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Charles Johnston Oliver MMA New Lynn Pobeda po poenima - 06:00
Men No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(10 MAT 9AM START)
63
Završeno
John Tyson
City Kickboxing
Pobeda po poenima - 05:00
Martyn Chew Bush Jitsu
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Light (-66.2kg)
(10 MAT 9AM START)
2-71
Završeno
Theo Sarkar
Oliver MMA New Lynn
Pobedio Završnicom - 02:36
Jayden Anderson Lions Den Whangarei
Men No-Gi / White / Adult / Light (-74.2kg)
(10 MAT 9AM START)
4-61
Završeno
Charlie Hutton
Oliver MMA Napier
Pobeda po poenima - 03:17
Cody Scott Atos Auckland
Men No-Gi / Blue / Adult / Heavy (-92.30kg)
(10 MAT 9AM START)
7-66
Završeno
Finn Morison
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Max Redstone Fresh Jiu-Jitsu Pobedio Završnicom - 02:22
Men No-Gi / White / Adult / Middle (-80.2kg)
(10 MAT 9AM START)
62
Završeno
Eamon McArdle
Grappling-Lab BJJ Club Howick
Antoine Ashman Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe Pobedio Završnicom - 00:49
Men No-Gi / Blue / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(10 MAT 9AM START)
5-67
Završeno
Waahangateranginui Downes
Tukaha Rotorua
VICTOR Arriaza Choice Jiu Jitsu Academy Pobeda po poenima - 06:00
Men No-Gi / Blue / Adult / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(10 MAT 9AM START)
8-67
Završeno
Nicholas Peoples
Workshop Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:34
Craig Mercer Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Men No-Gi / White / Adult / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(10 MAT 9AM START)
6-75
Završeno
Nemanja Jovanic
Grappling-Lab BJJ Club Howick
Jayden Keil Oliver MMA New Lynn Pobeda po poenima - 05:00
Juvenile Men No-Gi / Blue / Juvenile Men / Medium Heavy (-79.8kg)
(10 MAT 9AM START)
73
Završeno
Joshua Marshall
Atos Auckland
Pobedio Završnicom - 00:28
Nathai Da Silva GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Men No-Gi / White / Adult / Middle (-80.2kg)
(10 MAT 9AM START)
63
Završeno
Matthew Kiezer
Oliver MMA Browns Bay
Nabeel Dada Zero Gravity Martial Arts Pobedio Završnicom - 03:58
Juvenile Men No-Gi / Blue / Juvenile Men / Light (-66.2kg)
(10 MAT 9AM START)
2-72
Završeno
Jack Andrews
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Pobedio Završnicom - 02:52
Callum Mackie Oliver MMA New Lynn
Men No-Gi / White / Adult / Heavy (-92.30kg)
(10 MAT 9AM START)
8-66
Završeno
Klay Timmerman
Phoenix BJJ NZ
Ben Deverell Tu Kaha Auckland City Pobeda po poenima - 05:00
Men No-Gi / Blue / Adult / Feather (-68kg)
(10 MAT 9AM START)
1-74
Završeno
David Lee
Syzygy BJJ
Pobeda po poenima - 06:00
Finn Tischik Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Men No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(10 MAT 9AM START)
64
Završeno
James Cronin
City Kickboxing
Mitch Fleming Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA Pobedio Završnicom - 00:53
Juvenile Men No-Gi / Blue / Juvenile Men / Medium Heavy (-79.8kg)
(10 MAT 9AM START)
74
Završeno
Jordan Fenwick
Te Kura Awhio Gisborne
Pobedio Završnicom - 02:08
Riley Platts Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Men No-Gi / White / Adult / Light (-74.2kg)
(10 MAT 9AM START)
4-68
Završeno
Marshall Ratima
Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Pobedio Završnicom - 00:45
Nathan Pereira Atos Auckland
Women No-Gi / Blue / Adult / Light (-66.2kg)
(10 MAT 9AM START)
2-73
Završeno
Jade Isbister
Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Aingel Melchior Oliver MMA New Lynn Pobeda po poenima - 06:00
Men No-Gi / White / Adult / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(10 MAT 9AM START)
6-76
Završeno
Teraivao Solomona
Oliver MMA South Auckland
Chris Ramsbottom Pobedio Završnicom - 03:56
Men No-Gi / Blue / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(10 MAT 9AM START)
5-66
Završeno
Luke Fairbairn
Workshop Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 06:00
Ryan Hammond Oliver MMA New Lynn
Men No-Gi / White / Adult / Middle (-80.2kg)
(10 MAT 9AM START)
64
Završeno
Anjamo Nieuwland
Whaingaroa BJJ
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 02:00
Nickson Nikora Te Kura Awhio Gisborne
Men No-Gi / White / Adult / Light (-74.2kg)
(10 MAT 9AM START)
4-70
Završeno
Luke McCarthy
Jaedan Hoo Atos Auckland Pobedio Završnicom - 03:33
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (-74.2kg)
(10 MAT 9AM START)
8-69
Završeno
Wali Nazif
Dilmurodov BJJ
Brad Ramsey Syzygy BJJ Pobeda po poenima - 06:00
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -44kg
(10 MAT 9AM START)
72
Završeno
Gemma Drake
Heads Brazilian Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 02:14
Awatea Lee-David Omarumutu Jiu Jitsu Club
Juvenile Men No-Gi / Blue / Juvenile Men / Medium Heavy (-79.8kg)
(10 MAT 9AM START)
75
Završeno
Nathai Da Silva
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Pobedio Završnicom - 02:14
Jordan Fenwick Te Kura Awhio Gisborne
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (-80.2kg)
(10 MAT 9AM START)
1-75
Završeno
Joseph McLean
Zero Gravity Martial Arts
Pobeda po poenima - 06:00
Doohan Robson Fresh Jiu-Jitsu
Women No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (-80.3kg)
(10 MAT 9AM START)
6-77
Završeno
Renee Shepherd
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Katie Jeremic Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe Pobedio Završnicom - 05:00
Men No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(10 MAT 9AM START)
67
Završeno
John Tyson
City Kickboxing
Pobeda po poenima - 05:00
Joseph Duffey
Men No-Gi / White / Adult / Light (-74.2kg)
(10 MAT 9AM START)
4-71
Završeno
Steve Mullally
City Kickboxing
Pobedio Završnicom - 01:51
Charlie Hutton Oliver MMA Napier
Men No-Gi / Blue / Adult / Heavy (-92.30kg)
(10 MAT 9AM START)
7-67
Završeno
Shaun Epiha-Holtz
NorthlandBJJ
Finn Morison Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe Pobeda po poenima - 03:31