Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(10 MAT 9AM START)
7-6
Ferdig
Ayla Curtis
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Seier med poeng - 03:00
Ivy-jay Kaihe Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Boys Gi / White / Kid 1 - Mat Monster / -20kg
(10 MAT 9AM START)
4
Ferdig
Grayson Eldialde
The Combat Centre
Seier med poeng - 02:00
Henry Gao The Combat Centre
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(10 MAT 9AM START)
5-6
Ferdig
HaoJun Zhang
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Banos Attwood Heads Brazilian Jiu Jitsu Seier med poeng - 03:00
Girls Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(10 MAT 9AM START)
7
Ferdig
Skylah Crosswell
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Seier på submission - 00:53
Alexis Lyon Heads Brazilian Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(10 MAT 9AM START)
6-7
Ferdig
Kaison Nansen-McClintock
Alliance Mt Eden
Seier på submission - 01:10
Timothy Liu GroundControl
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(10 MAT 9AM START)
2-6
Ferdig
Loki Mercer
Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Seier med poeng - 04:00
Van Pettman Oliver MMA New Lynn
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -45.4kg
(10 MAT 9AM START)
7
Ferdig
Malachi Collier
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Seier på submission - 01:39
Aadi Fissenden DAREDEVIL JIU JITSU
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(10 MAT 9AM START)
4-6
Ferdig
Obi Munro
The Combat Centre
Keon Misa The Combat Centre Seier med poeng - 02:00
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(10 MAT 9AM START)
8-7
Ferdig
Ezekiel Gulliver
Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Luke Hutchinson Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho Seier på submission - 01:03
Boys Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(10 MAT 9AM START)
1-6
Ferdig
Harry Mathis
Fresh Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 02:00
Arlo Bessem Oliver MMA New Lynn
Boys Gi / White / Kid 1 - Mat Monster / -20kg
(10 MAT 9AM START)
5
Ferdig
Zeno Wun
The Combat Centre
Beni Alves Heads Brazilian Jiu Jitsu Seier med poeng - 00:59
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(10 MAT 9AM START)
8
Ferdig
Marco Lawson-Hughes
Coast Academy
Seier på submission - 00:25
Arlo Fenwick Te Kura Awhio Gisborne
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(10 MAT 9AM START)
5-7
Ferdig
Jack Wills
Coromandel BJJ
Bosco Wang The Combat Centre Seier på submission - 01:33
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(10 MAT 9AM START)
6-8
Ferdig
Taimanawa Shepherd
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Seier med poeng - 03:00
Oliver Trandafir Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(10 MAT 9AM START)
7-7
Ferdig
Daisy Matthews
Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Seier på submission - 01:30
Tumaurirere Tapara Core MMA Hamilton
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(10 MAT 9AM START)
9
Ferdig
Caleb Boyle
Choice Jiu Jitsu Academy
Timothy Taylor Syzygy BJJ Seier med poeng - 03:59
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -59kg
(10 MAT 9AM START)
8
Ferdig
Luis Nathaniel Alabastro
DAREDEVIL JIU JITSU
Niwa Lee-David Omarumutu Jiu Jitsu Club Seier med poeng - 04:00
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(10 MAT 9AM START)
8-8
Ferdig
Teia Tai
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Caden CLARKE ALIVE dojo Seier på submission - 00:36
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(10 MAT 9AM START)
1-8
Ferdig
Quinn Shaw
STMA Brasa
Delphi Honan Oliver MMA New Lynn Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(10 MAT 9AM START)
5-8
Ferdig
Riddick Ramsay
Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
HaoJun Zhang GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU Seier på submission - 00:46
Girls Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(10 MAT 9AM START)
2-7
Ferdig
Layla Al-sharifi
Alliance Mt Eden
Lolani Purea Coromandel BJJ Seier på submission - 02:00
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(10 MAT 9AM START)
7-8
Ferdig
Isabella Recio
Choice Jiu Jitsu Academy
Seier med poeng - 00:17
Dà Williams Oliver MMA New Lynn
Boys Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -22.7kg
(10 MAT 9AM START)
6
Ferdig
Alfie Cheung
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Seier med poeng - 02:00
Marlow Neal GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(10 MAT 9AM START)
8-10
Ferdig
Dylan Sun
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Seier med poeng - 02:00
Luke Hutchinson Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(10 MAT 9AM START)
6-9
Ferdig
Kaison Nansen-McClintock
Alliance Mt Eden
Jacob Hutchinson Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho Seier med poeng - 01:00
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -22.7kg
(10 MAT 9AM START)
4-7
Ferdig
Nicolaas Bekker
Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Seier på submission - 00:24
Rua Griffiths Alliance Mt Eden
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(10 MAT 9AM START)
5-9
Ferdig
Mason Neal
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Seier på submission - 02:16
Blake Harlett Coast Academy
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(10 MAT 9AM START)
2-8
Ferdig
Ollie Shaw
STMA Brasa
Seier med poeng - 04:00
Loki Mercer Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(10 MAT 9AM START)
1-9
Ferdig
Miller Dwyer
DAREDEVIL JIU JITSU
Seier på submission - 01:19
Charlotte Ducker Alliance Mt Eden
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -59kg
(10 MAT 9AM START)
10
Ferdig
Riot Arnold
DAREDEVIL JIU JITSU
Seier med poeng - 04:00
Alexander Elijah Fernando Forge BJJ NZ
Girls Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -22.7kg
(10 MAT 9AM START)
8
Ferdig
Lulu Pollock
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Alaska Curtis Omarumutu Jiu Jitsu Club Seier på submission - 01:17
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(10 MAT 9AM START)
4-8
Ferdig
Lincoln Boon
Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Seier med poeng - 02:00
Keon Misa The Combat Centre