Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(10 MAT 9AM START)
7-6
Afgelopen
Ayla Curtis
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Gewonnen via Punten - 03:00
Ivy-jay Kaihe Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Boys Gi / White / Kid 1 - Mat Monster / -20kg
(10 MAT 9AM START)
4
Afgelopen
Grayson Eldialde
The Combat Centre
Gewonnen via Punten - 02:00
Henry Gao The Combat Centre
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(10 MAT 9AM START)
5-6
Afgelopen
HaoJun Zhang
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Banos Attwood Heads Brazilian Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 03:00
Girls Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(10 MAT 9AM START)
7
Afgelopen
Skylah Crosswell
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Gewonnen via Overgave - 00:53
Alexis Lyon Heads Brazilian Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(10 MAT 9AM START)
6-7
Afgelopen
Kaison Nansen-McClintock
Alliance Mt Eden
Gewonnen via Overgave - 01:10
Timothy Liu GroundControl
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(10 MAT 9AM START)
2-6
Afgelopen
Loki Mercer
Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Gewonnen via Punten - 04:00
Van Pettman Oliver MMA New Lynn
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -45.4kg
(10 MAT 9AM START)
7
Afgelopen
Malachi Collier
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Gewonnen via Overgave - 01:39
Aadi Fissenden DAREDEVIL JIU JITSU
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(10 MAT 9AM START)
4-6
Afgelopen
Obi Munro
The Combat Centre
Keon Misa The Combat Centre Gewonnen via Punten - 02:00
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(10 MAT 9AM START)
8-7
Afgelopen
Ezekiel Gulliver
Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Luke Hutchinson Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho Gewonnen via Overgave - 01:03
Boys Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(10 MAT 9AM START)
1-6
Afgelopen
Harry Mathis
Fresh Jiu-Jitsu
Gewonnen via Punten - 02:00
Arlo Bessem Oliver MMA New Lynn
Boys Gi / White / Kid 1 - Mat Monster / -20kg
(10 MAT 9AM START)
5
Afgelopen
Zeno Wun
The Combat Centre
Beni Alves Heads Brazilian Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 00:59
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(10 MAT 9AM START)
8
Afgelopen
Marco Lawson-Hughes
Coast Academy
Gewonnen via Overgave - 00:25
Arlo Fenwick Te Kura Awhio Gisborne
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(10 MAT 9AM START)
5-7
Afgelopen
Jack Wills
Coromandel BJJ
Bosco Wang The Combat Centre Gewonnen via Overgave - 01:33
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(10 MAT 9AM START)
6-8
Afgelopen
Taimanawa Shepherd
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Gewonnen via Punten - 03:00
Oliver Trandafir Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(10 MAT 9AM START)
7-7
Afgelopen
Daisy Matthews
Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Gewonnen via Overgave - 01:30
Tumaurirere Tapara Core MMA Hamilton
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(10 MAT 9AM START)
9
Afgelopen
Caleb Boyle
Choice Jiu Jitsu Academy
Timothy Taylor Syzygy BJJ Gewonnen via Punten - 03:59
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -59kg
(10 MAT 9AM START)
8
Afgelopen
Luis Nathaniel Alabastro
DAREDEVIL JIU JITSU
Niwa Lee-David Omarumutu Jiu Jitsu Club Gewonnen via Punten - 04:00
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(10 MAT 9AM START)
8-8
Afgelopen
Teia Tai
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Caden CLARKE ALIVE dojo Gewonnen via Overgave - 00:36
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(10 MAT 9AM START)
1-8
Afgelopen
Quinn Shaw
STMA Brasa
Delphi Honan Oliver MMA New Lynn Gewonnen via Punten - 03:00
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(10 MAT 9AM START)
5-8
Afgelopen
Riddick Ramsay
Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
HaoJun Zhang GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU Gewonnen via Overgave - 00:46
Girls Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(10 MAT 9AM START)
2-7
Afgelopen
Layla Al-sharifi
Alliance Mt Eden
Lolani Purea Coromandel BJJ Gewonnen via Overgave - 02:00
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(10 MAT 9AM START)
7-8
Afgelopen
Isabella Recio
Choice Jiu Jitsu Academy
Gewonnen via Punten - 00:17
Dà Williams Oliver MMA New Lynn
Boys Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -22.7kg
(10 MAT 9AM START)
6
Afgelopen
Alfie Cheung
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Gewonnen via Punten - 02:00
Marlow Neal GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(10 MAT 9AM START)
8-10
Afgelopen
Dylan Sun
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Gewonnen via Punten - 02:00
Luke Hutchinson Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(10 MAT 9AM START)
6-9
Afgelopen
Kaison Nansen-McClintock
Alliance Mt Eden
Jacob Hutchinson Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho Gewonnen via Punten - 01:00
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -22.7kg
(10 MAT 9AM START)
4-7
Afgelopen
Nicolaas Bekker
Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Gewonnen via Overgave - 00:24
Rua Griffiths Alliance Mt Eden
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(10 MAT 9AM START)
5-9
Afgelopen
Mason Neal
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Gewonnen via Overgave - 02:16
Blake Harlett Coast Academy
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(10 MAT 9AM START)
2-8
Afgelopen
Ollie Shaw
STMA Brasa
Gewonnen via Punten - 04:00
Loki Mercer Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(10 MAT 9AM START)
1-9
Afgelopen
Miller Dwyer
DAREDEVIL JIU JITSU
Gewonnen via Overgave - 01:19
Charlotte Ducker Alliance Mt Eden
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -59kg
(10 MAT 9AM START)
10
Afgelopen
Riot Arnold
DAREDEVIL JIU JITSU
Gewonnen via Punten - 04:00
Alexander Elijah Fernando Forge BJJ NZ
Girls Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -22.7kg
(10 MAT 9AM START)
8
Afgelopen
Lulu Pollock
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Alaska Curtis Omarumutu Jiu Jitsu Club Gewonnen via Overgave - 01:17
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(10 MAT 9AM START)
4-8
Afgelopen
Lincoln Boon
Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Gewonnen via Punten - 02:00
Keon Misa The Combat Centre